Головна / Поради / OkayCloud CMS: платформа для створення інтернет-магазину

OkayCloud CMS: платформа для створення інтернет-магазину

У наш час безліч людей намагаються запустити свій малий або середній бізнес. У будь-якому випадку, на початку ути це лише маленькі кроки назустріч своїй мрії – заробітку на улюбленій справі. Але що якщо я вам скажу. що до своєї мрії можна рухатися не маленькими кроками, а більш впевнено і швидко? Ні, мова не йде про великих спонсорських вливань в ваш бізнес. Скоріше мова йтиме про невеликий, але дуже багатофункціональному продукті, який безсумнівно буде корисний початківцям або, що вже відбулися, бізнесменам.

OkayCloud CMS – що це таке?

OkayCloud CMS – це хмарна cms платформа для швидкого створення і запуску інтернет-магазину з усіма модулями і SEO-інструментами для просування в Інтернеті і збільшення загальної конверсії продажів.

Можна сміливо сказати, що за такими проектами майбутнє і ми будемо отримувати все більше якісних бізнесів в Інтернеті.

Тут вам допомагають на кожному кроці. Якщо ви зважилися стартувати разом з платформою OkayCloud, то вам буде надано персональний менеджер, який буде допомагати розбиратися у всіх питаннях з запуском вашого проекту.

Найголовніше 1 почути і зрозуміти вашу ідею, щоб втілити її за підсумком в дизайн вашого інтернет-магазину.

За допомогою менеджера ви навчитеся користуватися всіма доступними вам інструментами і вже через місяць будете щасливі, побачивши свій прибуток за цей період, адже вона безсумнівно зросте.

Більш того, щоб переконатися в ефективності і прибутковості проекту, який ви запустили, OkayCloud вам дають два тижні безкоштовного користування сервісом. Хочете переконатися в результаті – ось будь ласка!

Як запустити свій проект в OkayCloud CMS?

Думаю, що це питання зацікавило багатьох. А насправді зробити бадьорий старт вашого інтернет-магазину дуже просто – ви подаєте заявку на створення магазину через офіційний сайт платформи. Після чого ви налаштовуєте сайт, підключаючи до нього всі необхідні інструменти, після чого ви його наповнюєте товарами і вуаля – ваш інтернет-магазин вже готовий приймати перші замовлення від клієнтів.

Якщо у мене вже є бізнес, чи підійде мені платформа OkayCloud?

Безсумнівно так! Для вас це гарна можливість побачити, як працює бізнес в Інтернеті з підключенням всіх найважливіших SEO / SMM сервісів. Плюс до всього, ви можете запустити свій аналогічний проект на цій платформі і порівняти ефективність своїх бізнесів.

У будь-якому випадку, спробувати завжди варто. Життя, так чи інакше, завжди нас винагороджує за сміливі вчинки, якщо вони були чимось виправдані.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!