Поради

Онлайн кредит на карту без відмов – в які МФО краще звертатися?

Сьогоднішній фінансовий стан багатьох середньостатистичних українців залишає бажати кращого – мало робочих місць, низька заробітна плата, а також безліч інших причин просто заважають реалізовуватися своїм цілям і мріям. Але ж, як не крути, основним життєвим ресурсом людина є щастя і фінансова стабільність.

Сьогоднішня стаття буде особacенно цікавою для тих, хто розглядає для себе взяття грошей в позики в МФО. Де ж краще брати і на якому сервісі можна порівняти якість послуг, що надаються? Про все це ми і поговоримо.

Як вибрати МФО

МФО – це мікрофінансові організації, які в онлайн режимі дають в кредит певну суму коштів. Відмінність від банків очевидне – спрощена процедура отримання кредиту, без паперової тяганини та інших “принад”. Буквально за 10-15 хвилин бажана сума коштів приходить вам на карту – зручно, чи не так?

Але складності тут також є, а полягають вони в безпосередньому підборі необхідної нам мікрофінансової організації.

На перший погляд все вони пропонують хороші умови, практично ідеальні, на які люди активно ведуться. Часом хороша реклама може навіть не змусити людину читати умови, на яких він бере кредитні кошти, що вже може бути небезпечно.

А скільки грошей взагалі можна взяти в кредит? Від 500 до 25 000 гривень і строком не більше, ніж на 65 днів. Ось тому багатьом і здається привабливою перспектива отримати умовні 20 000 гривень, без усіляких довідок про доходи і т.д.

Що ж буває, якщо взяти кредит в неперевіреному МФО? Вас будуть “ставити” на відсоток, регулярно дзвонити з приводу того, що ви не виплатили або повну суму, або ту, яка накопичилася завдяки великим процентним ставкам.

Запам’ятайте! Якщо ви дотримуєтеся повністю всі умови, на яких берете кредитні кошти у перевірених МФО, то з вами подібне ніколи не станеться. Так як зрозуміти, що сервіс надійний і перевірений? Мабуть ви ще не чули про ЄвроКредит

ЄвроКредит

Це сервіс порівняння фінансових продуктів МФО України. Мета проекту – надати повну інформацію про мікрофінансової організації, яку ви обираєте системою підбору під необхідну суму кредиту. Надійним сервіс вважається тоді, коли у нього вже є певна клієнтська база (постійна), а також достатня кількість відгуків. Мається на увазі не відгуків на сайті самої МФО, де вони все “виключно позитивні”, але і ті, де зафіксовано реальний досвід людей роботи з тією чи іншою мікрофінансової організацією. Тому, якщо і вибирати якусь МФО, то тільки в Єврокредит.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.