Поради

Онлайн майданчик для проведення вебінарів

Кожен бізнесмен, який працює з персоналом або з клієнтами в офісі розуміє, як важливо завжди бути на зв’язку і мати можливість зібрати всіх разом для обговорення деталей. Переважно такі зустрічі відбуваються в конференц-залах і організовуються заздалегідь. На це витрачаються чималі гроші і дорогоцінний час. Однак технологій сьогодні пропонує абсолютно нові методи вирішення для проведення вебінарів семінарів чи нарад. Система ClickMeeting пропонує перевести всі ці проекти і вебінари на онлайн платформу.

Детальніше про систему ClickMeeting

Система ClickMeeting – майданчик, яка дозволяє проводити різні заходи онлайн, залучаючи велику кількість учасників. Це така система, яка дозволяє завжди залишатися на зв’язку з вашими учнями, клієнтами, співробітниками. Це програмне забезпечення, яке дозволяє уникнути чимало різних нюансів організації, проведення, планування вебінарів і нарад. Провідні компанії світу вже працюють за такими технологіями, економлячи свій час та кошти. Вони вже на крок попереду своїх конкурентів.

Переваги програмного забезпечення ClickMeeting:

  • швидкість організації
  • можливість залучення понад дві тисячі учасників
  • економія коштів і часу
  • можливість проведення в будь-яких умовах
  • зручність для всіх учасників, незалежно від місця знаходження

Для яких заходів найкраще використовувати систему ClickMeeting?

Система ClickMeeting підходить як для навчання, так і для роботи. Тому можете використовувати її для проведення онлайн курсів, семінарів. Її можна використовувати для роботи в вигляді презентації продукту, нарад працівників, ділові обговорення і спільну роботу над проектом. Крім цього, програмне забезпечення ClickMeeting завжди може стати місцем для проведення масштабних відео заходів, що дозволить залучити людей з усього світу.

Ціни на користування програмою ClickMeeting

Щоб отримати програму в користування, варто вибрати пакет, який підійде для ваших цілей. На сайті компанії доступні кілька варіантів тарифних планів для користування ClickMeeting. Залежно від ваших потреб можна вибрати простішу версію програми за 20 доларів в місяць, а можна вибрати більше функцій, сплативши 40 доларів в місяць. Якщо сумніваєтеся в доцільності використання такої програми, розробники пропонують безкоштовно демо версію, яка зможе показати вам всі переваги роботи в програмі. Така демо-версія буде працювати 30 днів абсолютно безкоштовно.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.