Поради

Опалення будинку: переваги, економічність теплопанелей від Teploceramic

Обігрів приміщень буває централізованим чи індивідуальним. У разі економне опалення забезпечує власник будинку, квартири. Оптимальний варіант системи обігріву у загальному випадку вибирають залежно від наявності недорогого енергоносія. Для кожного з видів палива потрібне створення опалювального контуру. Обігрівачі Teploceramic функціонують від електрики, енергоносія, що присутній практично повсюдно. Інфрачервоні пристрої легко встановлюють самостійно. Вони мають, у порівнянні з традиційними опалювальними системами, безліч переваг.

Переваги використання обігрівачів

У питанні ощадливого опалення будинку електроприлади Teploceramic вважають одними з найкращих. Їхні основні переваги такі:

  • пристрої випромінюють інфрачервоне тепло, повністю безпечне для оточуючих;
  • мають невисоку витрату електроенергії в утеплених приміщеннях, 50 Вт/год. на 1 кв. м, 35 ​​Вт/година в енергозберігаючих будинках із СІП-панелей;
  • з приладом поставляються всі необхідні деталі кріплення;
  • вбудовані у пристрої регулятори контролюють температуру обладнання, навколишнього середовища;
    для підлогової установки у комплектації передбачені ніжки.

Опалювальні керамопанелі не вимагають спеціального технічного обслуговування, профілактики. Догляд за обладнанням найпростіший, досить періодично прибирати пил, забруднення.

Встановлення та демонтаж керамічних модулів не складні. Їх розміщують у потрібному місці та підключають до джерела електроживлення. При демонтажі відключають від електромережі та прибирають у сховищі.

Економічність опалення керамопанелями

Порівняльні тести тепло-керамічного обладнання з котельними установками, що функціонують на різних видах палива, проведені в аналогічних умовах, виявили ефективність інфрачервоних панелей. Насамперед це економія на вартості комплектуючих, пристроїв. Купуючи тепло-керамічні обігрівачі, користувачеві немає необхідності в додатковому їх облаштуванні арматурою, іншими елементами.

Економія при монтажі панелей у порівнянні з установкою котелень величезна. Обігрівачі Teploceramic просто ставлять у оптимальне місце, приєднують до розетки. Для облаштування котельного опалення знадобляться спеціальні знання, запрошення досвідченого спеціаліста або монтажної бригади.

В експлуатації тепло-керамічні панелі прості. За ними немає потреби постійного спостереження. Вбудований регулятор повністю контролює власну зовнішню температуру. Автоматично витримує встановлений користувачем режим.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.