Поради

Оплатити UaLan – надзвичайно просто з City24

Доступний інтернет та телебачення

Цифрові послуги в нашій країні стають дедалі доступнішими. Телекомунікаційні компанії працюють навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни, щоб у кожному будинку було високошвидкісне інтернет-підключення. Раніше така можливість була далеко не у всіх, але завдяки появі таких провайдерів, як UaLan, тепер це можливо. Звичайно, однією з головних умов користування телекомунікаційними послугами є своєчасна оплата, яка регламентована укладеним договором. Якщо ви забули поповнити рахунок, тоді це може стати проблемою, але не з City24. Адже ви можете скористатися цим платіжним сервісом зі свого смартфона без необхідності відвідування банківської каси або пошуку терміналу самообслуговування. Достатньо ввести реквізити та необхідну суму.

Як оплатити UaLan?

Коли ви зайдете на сайт Сіті24, подальші дії будуть максимально простими та зрозумілими. Для початку вам буде необхідно зайти в категорію “ТВ та Інтернет” і знайти іконку з назвою компанії в загальному списку. Ви можете оплатити UaLan за допомогою будь-якої української банківської картки. Єдине – не забудьте змінити ліміти, щоб банк не відхилив операцію. Для поповнення вам буде потрібно вказати номер договору та мобільний телефон, який у ньому записаний вашим контактним. Система автоматично перевірить вірність внесених відомостей та перенаправить вас на сторінку для введення реквізитів картки. Після успішного переказу на вашу електронну пошту прийде квитанція з подробицями, а також унікальним номером, за яким ви зможете переглянути статус онлайн-платежу на сайті у відповідному розділі. Обов’язково збережіть її, або принаймні не видаляйте листа до успішного завершення транзакції. Зазвичай це займає кілька хвилин, за винятком вихідних чи святкових днів, коли міжбанківські операції можуть бути припинені.

Зареєструйтесь, це зручно

Якщо вам сподобався онлайн-сервіс, і ви плануєте користуватися ним і в майбутньому, обов’язково рекомендуємо зареєструватися. Так вам стане доступна історія транзакцій, шаблони та багато іншого. Крім того, ви зможете повторювати здійснені платежі в кілька кліків мишею, що особливо зручно для регулярних перерахувань накшталт оплат комунальних рахунків, телекомунікації та телебачення, погашення кредитів та багато іншого. Також можна створити шаблони для податкових зборів, поповнення мобільного і т.д. Ви можете користуватися календарем для планування своїх майбутніх витрат та створення автоплатежів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.