Поради

Оренда авто: оптимальне рішення для Вашого пересування

Про те, що автомобіль – це не розкіш, а всього лише засіб для пересування, нам давним-давно розповів легендарний Остап Бендер. Звичайно, згадувати з усмішкою цю крилату фразу легко лише тому, хто сидить за кермом власного транспортного засобу. Що ж робити іншим людям, які не мають на даний момент і з різних причин такої можливості?

Сьогодні сучасній людині без оперативного переміщення містом практично неможливо ефективно вирішувати поставлені завдання, особливо, якщо такі варіанти, як громадський транспорт або таксі не влаштовують через всі зрозумілі причини. Але безвихідних ситуацій не буває, і рішення для подібних питань, виявляється, було винайдено ще добру сотню років тому. Сьогодні оренда авто в Києві – це, свого роду, рятувальне коло для мешканців столиці та гостей міста, які цінують свій час та віддають перевагу комфортному пересування.

РентДрайв – 10 років на ринку прокату авто

В Україні такий сервіс, як оренда авто, сьогодні представлений досить широко – його оцінили, прийняли та полюбили наші багато співвітчизників. По-перше, це дуже зручно для самого споживача: вибрав машину, вніс завдаток і вперед! І головне, ти сам собі – господар: кермуєш, куди треба і як треба. По-друге, це фінансово виправдане. Адже в наш час інакше не буває: неконкурентоспроможний сервіс на плаву довго не протримається, і тим більше не здатний до розвитку.

Фактом є світова практика. Відмінним прикладом в українських реаліях є наша компанія Rentdrive.ua. Так, ми на ринку прокату авто – понад 10 років. Що це означає для нас цей 10-річний стаж? Без хибної скромності ми стали професіоналами. Ми твердо знаємо, що потрібно запропонувати клієнту, і ми добре знаємо – чого він очікує від нас. Тобто, ми надаємо відмінний та доглянутий автопарк, швидке та якісне обслуговування, чесні взаємини та прозорі умови.

Чого очікують наші клієнти? Доглянутих автомобілів, кваліфікованих спеціалістів, індивідуального підходу та цікавих пропозицій. Детальніше про акційні пропозиції – тут. У нас, в «РентДрайві» – все в наявності!

 • “РентДрайв” – тільки для Вас:
 • відмінний вибір автомобілів – на смак та колір!
 • швидке та якісне обслуговування – без свят та вихідних – 24/7
 • підтримка в дорозі – цілодобово та професійно!
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта – мінімум паперової тяганини та бюрократизму!
 • страхове покриття – на всі ризики!

Отже, куди прямуємо? Вибираємо потрібний клас авто:

 • по міських вулицях, швидко та недорого – економ-клас;
 • якщо потрібен просторіший салон і більше функціоналу – середній клас;
 • якщо треба вразити – VIP-клас;
 • якщо дорога дальня – клас позашляховиків;
 • для особливих випадків – кабріолети та купе;
 • якщо сімейна чи групова поїздка – мінівени.

Загалом, все просто: хочемо рухатися – ходимо пішки, хочемо оперативно пересуватися – звертаємось до «РентДрайву».585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.