Поради

Оренда сервера від компанії DeltAHost

Компанії, підприємства, фізичні особи, які мають сайти, турбуються про продуктивність цих сторінок. Часто стається так, що портал не витримує приріст відвідувачів, стається збій у його роботі. В такому випадку стане корисною оренда серверу. Послуга передбачає швидку роботу та безпеку ресурсу. Таким чином сайт матиме стабільну роботу без збоїв, що важливо для ведення бізнесу.

Купівля та оренда виділеного сервера від DeltAHost

Виділений сервер (dedicated server) — вигідне рішення для компаній, які мають потребу у високій якості роботи web-проекту. Спеціалісти комплектують сервер відповідно до потреб клієнта. Таке рішення гарантує безпеку сайту, його безперебійну роботу. У власників ресурсу є можливість купити або орендувати сервер. Купівля актуальна для тих користувачів, які мають потребу у великих потужностях для запуску проекту та повну конфіденційність.

Оренда обійдеться дешевше, аніж придбання dedicated server. Клієнт економить кошти на придбанні дорогого обладнання. Виділений сервер знаходиться на окремо виділеній фізичній машині, що знаходиться у стійці data-центру. Постійне підключення до інтернету гарантує клієнтам доступ до порталу у зручний для них час.

Побудова власних хмарних сховищ також можлива за бажанням клієнтів компанії DeltAHost. За цією моделлю збереження даних інформація з комп’ютера дублюється на зовнішніх носіях. Це вдалий спосіб запобігти втраті важливої інформації у випадку поломки власного обладнання. Клієнт отримує доступ до своєї інформації з будь-якого куточка світу, де є підключення до мережі інтернет. Переглядати та редагувати свої дані можна одночасно з кількох приладів.

Особливості адміністрування виділеного сервера

Орендарі dedicated server можуть стати його адміністраторами, проте це не зручно. Компанії, які надають послуги оренди, пропонують здійснювати управління. Професіонали здійснюють такі види допомоги.

  • Налаштовують програмне забезпечення відповідно до вимог замовника.
  • Створюють на налагоджують скрипти.
  • Встановлюють системи захисту.
  • Налаштовують відстеження DDoS-захисту.
  • Оптимізують роботу сервера під високе навантаження.

На ціну оренди впливає потужність ресурсів сервера: швидкість дії процесора, обсяг дискового простору, об’єм оперативної пам’яті, тощо. Провайдер DeltAHost надає в користування сервери різної потужності. Фахівці компанії надають детальні консультації перед покупкою чи орендою dedicated server. Замовити консультацію можна на сайті чи звернутися за контактними номерами телефонів.65441448

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.