Поради

Оренда складу у Львові

Часто трапляється так, що нам не вистачає місця  для зберігання речей, особливо у великих містах. Квартири надто маленькі, вільної площі надто мало, щоб зберігати речі, якими рідко користуємось або взагалі зберігаємо для пам’яті. А ще трапляються ремонти, коли меблі та особисті речі розмістити взагалі немає де. Для вирішення таких проблем і була створена компанія TetrisBOX, що пропонує оренду складу для будь-яких запитів та потреб.

TetrisBOX – найкращий варіант зберігання у Львові

Компанія TetrisBOX працює уже 3 роки на ринку та пропонує 7150м2 площі, які щодня тільки зростають. Компанія стрімко розвивається та збільшує свої можливості для зберігання. Якщо Ви шукаєте оренда складу львів TetrisBOX допоможе Вам у цьому.  Компанія пропонує оренду від 1м2. Клієнтами компанії уже стали більше 1100 людей. Щодня на сайті з’являються все нові позитивні відгуки від тих, хто уже скористався послугами компанії.

У боксах від TetrisBOX можна зберігати особисті речі і одяг, спортивний інвентар чи лижне спорядження, запчастини до машини чи змінні шини, меблі, канцелярію та документи, офісну техніку та багато інших дрібниць. Усі приміщення сухі, чисті та дозволяють зберігати важливі для Вас речі. Щоб переконатись в порядності TetrisBOX, на сайті можна переглянути фото та відео контейнерів та боксів. Ви побачите, що усе структуровано та організовано таким чином, щоб ВИ могли комфортно користуватися своїм місцем зберігання. Це може бути склад як для особистих потреб, так і для бізнесу. Головне, щоб таке місце принесло Вам користь та допомогло вирішити проблему зі зберіганням. TetrisBOX працює з такими великими компаніями як Нова Пошта, ОЛХ, Приватбанк та багато інших.

Переваги складських приміщень від TetrisBOX:

  • Надійне та комфортне зберігання;
  • Найкраща ціна;
  • Доступ до Вашого боксу 24/7;
  • Зручне розташування у Львові.

Вартість оренди в TetrisBOX

При розрахунку вартості враховується лише площа, яку ви займаєте. Вартість одного квадратного метра 350 грн. На сайті компанії Вам лише потрібно вказати необхідну кількість квадратних метрів та розміри машини, якою Ви плануєте привезти та забирати Ваші речі. Програма автоматично підрахує, яку вартість Вам потрібно платити за місяць користування боксом. Якщо Вам важко оцінити який об’єм займуть Ваші речі, Ви можете скористатись можливість та обговорити усі умови з консультантом. Він допоможе Вам та підкаже, який бокс краще обрати, щоб не переплатити зайві кошти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.