Поради

Оренда спецтехніки від компанії «Техно-Сила»

Невеликі компанії, які пропонують послуги з будівництва або ремонту, часто стикаються з потребою у великій техніці. Не всі підприємства можуть дозволити собі таку дорогу покупку та зайві витрати на її утримання. У таких випадках послуга оренди спецтехніки від компанії «Техно-Сила» дозволить суттєво заощадити бюджет організації.

Яку техніку пропонує компанія “Техно-Сила”

Оренда спецтехніки стала затребуваною послугою серед невеликих компаній чи приватників, які працюють у галузі будівництва. Такий варіант дозволяє мінімізувати витрати на покупку великого обладнання. Компанія «Техно-Сила» пропонує прокат техніки на різний час: від кількох годин до кількох днів.

На сайті Techno Sila представлений список спецтехніки, яку можна орендувати для будівельних та аграрних робіт. В наявності:

  • свабійна машина;
  • ковзанка;
  • екскаватор навантажувач;
  • маніпулятор;
  • фронтальні та телескопічні навантажувачі;
  • тягачі та інше обладнання.

Крім оренди, Techno Sila пропонує ремонт та обслуговування спецтехніки. Фахівці проводять діагностику, виконують плановий та капітальний ремонт обладнання. Термін виконання ремонту стислий, тому простоїв у роботі не буде. Механіки проводять розточування та наплавлення отворів та вушок, щоб звести до мінімуму можливість виникнення нещасних випадків.

Компанія «Техно-Сила» має власну мобільну лабораторію, де проводить перевірку, діагностику та випробування обладнання, наприклад електростанцій, стаціонарних кабелів у станціях та ін. Так, можна замовити перевірку роботи всіх типів ізоляторів, силових кабелів, засобів індивідуального захисту персоналу.

Techno Sila надає вагончики для персоналу з будівельних робіт. Вони захищені ізоляцією, до них приєднані кабелі для електропостачання. Замовити доставку вагончиків для тимчасового проживання можна на сайті.

Як замовити та доставити спецтехніку

Замовити оренду спецтехніки просто на сайті компанії Techno Sila. У каталозі вказано вартість кожної одиниці. Компанія самостійно доставляє великогабаритне обладнання на локацію, вказану клієнтом. Для цього використовуються трали (платформи для негабаритів), напівпричепи закритого типу, евакуатори-маніпулятори. Додаткову інформацію можна отримати за контактними номерами телефонів, які вказані на сайті.

Голос Сокальщини на GoogleNews