Поради

Організація вантажних перевезень від компанії «Сантранс»

Необхідність вантажних перевезень спіткає чимало людей у великих та малих містах. Хтось переселяється в нове житло, комусь потрібно перевезти речі на дачу чи перемістити меблі в інший офіс. Швидка організація переїздів у Києві та інших містах України можлива завдяки компанії «Сантранс». Залишити заявку на послуги можна на офіційному сайті.

Особливості вантажних перевезень компанії «Сантранс»

Переїзд, як і ремонт, часто прирівнюють до невеликого стихійного лиха. Правильно упакувати, закріпити та перевезти речі непросто. Тут потрібно чимало часу, сил та спеціальні знання, щоб не пошкодити цінні вантажі. Логістична компанія «Сантранс» понад сім років працює на ринку транспортування, тому знає все про перевезення різних категорій речей. Спеціалісти правильно запакують побутову техніку, електронні пристрої, меблі, крихкі товари.

У наявності чималий автопарк автомобілів різної вантажопідйомності. На офіційному сайті представлено перелік транспортних засобів, які є у наявності. Замовники можуть самостійно порахувати вартість послуг. На офіційній сторінці розміщений калькулятор. Потрібно ввести параметри адреси завантаження та доставки, географію послуг, тривалість перевезення. Таким чином вдасться приблизно окреслити суму, у яку обійдеться переїзд.

«Сантранс» гарантує своїм клієнтам:

  • оперативну подачу транспортного засобу за вказаною адресою;
  • допомогу персонального менеджера з підбору авто та супроводження угоди;
  • прозору та зрозумілу систему тарифів за послуги;
  • декілька способів розрахунку.

Як замовити транспорті послуги у компанії «Сантранс»

Компанія «Сантранс» розуміє клієнтів, яким терміново знадобилися послуги вантажних перевезень, тому працює цілодобово. Обслуговування клієнтів у режимі 24/7 дозволяє швидко вирішити власні проблеми. Щоб замовити послугу, потрібно виконати алгоритм дій:

  • Заповнити коротку форму на сайті https://suntrans.kiev.ua/uk/vantazhni-perevezennya/.
  • Обговорити з менеджером нюанси транспортування вантажів.
  • Отримати розрахунок вартості послуги та сплатити її.
  • Перевірити доставку вантажів на вказаний об’єкт.

Функція «швидке замовлення» дозволяє оперативно залишити заявку за номером телефону. Менеджер зателефонує та складе запит самостійно. Крім вантажних перевезень, компанія надає послуги з оренди спецтранспорту, організацію перевезень. Про новинки поповнення автопарку, знижками можна дізнатися у соціальних мережах.

65791195
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.