Поради

Ортопедичні матраци та їх особливості

Ортопедичні матраци спеціально створені підтримувати правильне та рівномірне анатомічне становище хребта людини. Щоб під час сну він залишався у природному стані, відчувалося повне розслаблення організму.

На ринку представлено багато різноманітних моделей ортопедичних матраців. Можна підібрати недорогий варіант за прийнятною ціною. Якщо товар купується для маленької дитини, то у продажу є гіпоалергенні матраци.

Конструктивні особливості аксесуару для сну

Вироби бувають з пружинними блоками та безпружинні. Ортопедичні матраци із пружинним блоком пройшли багато видозмін. Наразі класичні блоки замінили на комфортні мультипружинні елементи. В даному випадку на площі в один метр розташовується багато пружинок, тому виріб має анатомічні властивості.

Незалежні пружини не видають сторонніх звуків, добре підтримують хребет людини, на них не з’являються заломи та вигини. Тут всі пружини розташовуються в окремому чохлі, під час тиску на них жодного з металевих деталей не стикається один з одним. Від цього вони стають безшумними, а навантаження ними поступово розподіляється.

Такі блоки відрізняються своєю анатомічною та ортопедичною особливістю, мають високу пружність та утримують тіло людини в її природному становищі.

Наповнювач має велике значення. У матрацах із незалежним пружинним блоком найчастіше використовують:

  • латекс (натуральний латекс один із найдорожчих матеріалів);
  • кокосову койру (за рахунок неї можна правильно підібрати ступінь жорсткості, високу або помірну);
  • меморікс (м’який матеріал, спеціально створений, щоб підтримувати та адаптуватися під контури тіла людини).

Корисні властивості ортопедичного матраца

Такий аксесуар забезпечує повноцінний відпочинок людського організму під час сну, знімає втому м’язів, до того ж сприятливо впливає на хребет, підтримуючи його в прямому розслабленому стані, тим самим забезпечується профілактика захворювань опорно-рухового апарату.

Розрізняють вироби із пружинними блоками та зі спеціальними латексними вставками. Матраци з незалежними пружинними блоками мають більший ступінь ортопедичності, ніж латексні аналоги і варіанти із залежним пружинним блоком, але при цьому й коштують дорожче.

Всі ортопедичні матраци крім основного блоку містять систему шарів, що забезпечують той чи інший рівень жорсткості. Всі шари повинні при цьому чергуватись залежно від матеріалу.

Задля більшої сприятливого впливу організм людини шари матраца виконуються з екологічно чистих природних матеріалів (кокосова стружка). Такий наповнювач покращує кровообіг всього тіла, сприяючи міцнішому та спокійному сну.

Латексні ортопедичні матраци відрізняються більшою довговічністю, підвищеною повітропроникністю, низькою ціною. Саме ці корисні властивості дозволили латексним ортопедичним матрацам набути такого широкого поширення.

Де придбати такий товар

Великим плюсом буде придбання ортопедичного матраца зі знімним чохлом, розрахованим на зимовий та літній варіанти. Купувати товар вигідніше у спеціалізованих та перевірених часом магазинах, таких як «Світ Матраців». Він добре зарекомендував себе у покупців та може запропонувати продукцію високої якості. Якщо бажаєте купити матрац вигідно, то найкращого онлайн-магазину не знайти.

При виборі ортопедичного матраца пам’ятайте, що міцний сон є основним фактором відмінного здоров’я та довголіття вашої родини.585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.