Поради

Особливості дитячого харчування NAN для новонароджених

Природа продумала ідеальне харчування для немовлят — материнське молоко. Проте в силу різних обставин не всі мами можуть вигодовувати дітей грудьми

Ще декілька десятиліть тому в Україні в таких випадках використовували коров’яче молоко. Та педіатри наголошують на тому, що воно не має збалансованого складу для годування новонароджених дітей. Сьогодні батьки мають можливість використовувати абсолютно безпечні суміші для немовлят NAN, що за складом максимально наближені до грудного молока. Придбати якісну продукцію можна у магазині «Жирафа» https://biby.com.ua/g19710181-detskie-smesi-nan. У наявності широкий асортимент харчування для дітей різного віку.

Суміші для харчування NAN розраховані для дітей різного віку: від народження до 6 місяців, від 6 до 12 місяців, від 12 до 18 місяців. Усі вони розроблені таким чином, щоб мати у складі компоненти, які потрібні для малюка у певний період його розвитку. Немовлятам з народження підходить суміш, що маркується номером №1. Таке харчування містить особливі білкові комплекси, які забезпечують малюка добовою нормою поживних речовин, та в той же час не перевантажує травну систему дитини. Багаторічні дослідження та розробки дозволили виготовити харчування, яке сприяє правильному розвитку мозку, імунітету немовляти.

У складі сумішей для харчування новонароджених:

  • Олігосахариди (відповідають за зміцнення імунітету та захищають від інфекцій), тотожні тим, що є у складі материнського молока.
  • Оптимізований білковий комплекс.
  • Пробіотики та пребіотики, які відповідають за формування імунітету.
  • Жирні кислоти, які містяться в грудному молоці. Сприяють розвитку зору та мозку малюка.

Серед різновидів сумішей для немовлят від народження можна вибрати гіпоалергенне, безлактозне, кисломолочне харчування. Правильно підібрати суміш зможе педіатр. Консультанти магазину «Жирафа» допоможуть сформувати замовлення. Доставка здійснюється по території всієї України.

Як правильно готувати суміш NAN

Гігієна відіграє важливу роль у здоров’ї малюків. Батькам, які використовують суміш, потрібно пам’ятати про вчасну стерилізацію пляшечок та мити руки до приготування дитячого харчування. Для розведення суміші використовують воду, призначену для немовлят, попередньо прокип’ятивши та вистудивши її до температури 37 градусів Цельсія. Сухої речовини потрібно додавати відповідно до віку дитини, дотримуючись інструкції виробника та рекомендацій педіатра. Зберігати банку з харчуванням (відчинену для використання) NAN потрібно за температури, що не перевищує 25 градусів Цельсія, та за вологості повітря до 75%.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.