Поради

Особливості дитячих настільних ігор

Сучасна ігрова індустрія активно залучає дітей до віртуального простору. Завдання батьків – зацікавити підростаюче покоління реальним захоплюючим проведенням часу. Сімейні та дитячі настільні ігри у цьому будуть головними помічниками.

Величезне значення простої гри

  • Захоплює веселощі, допомагає грамотно організувати дозвілля дітей, їхніх друзів, усієї родини.
  • Розвиває логічне та просторове мислення, увагу, логіку, математичні, лінгвістичні здібності, вчить аналізувати, думати вибудовувати причинно-наслідкові ланцюжки.
  • Ігри настільні для дітей є елементом саморозвитку дитини. У соло-наборах, дуельних малюк зможе самостійно або з друзями набувати важливих здібностей та навичок, непомітно через гру знайомитися з дорослим світом.
  • Допомагає добре провести час у будь-яких обставинах: вдома, в дорозі, в лікарні, у черзі та ін. Досить підібрати правильний набір (пам’ятаєте шахи на магнітах?), щоб він був зручним, фішки не розгубилися.

Варіативність пропозицій у GeekachShop

В Україні купити настільні ігри для дітей на вигідних умовах вдасться в інтернет-каталозі Гікача. Тут зібрані настілки для найменших, дошкільнят, школярів та тінейджерів. Хлопчики та дівчатка з ігровим досвідом підберуть собі набір до душі та вмінь, є найпростіші рішення для знайомства маленьких людей із захоплюючим світом настілок. Батькам точно не нудно підбирати асоціації, розбиратися з головоломкою «Котики», виконувати завдання з «Еківоки», намагатися розбагатіти з «For Sale».

У каталозі GeekachShop дитячі настільні ігри представлені у вигляді окремих категорій:

  • за кількістю гравців;
  • віком учасників;
  • за характером настілки (азартна, стратегічна, логічна, військова, на спритність);
  • за типом взаємодії (комунікативні, корпоративні, навчальні, змагальні, розважальні та ін.);
  • за наповненням – з кубиками, картами, фішками, різними декораціями сеттингу.

До окремої категорії варто віднести сімейні ігри. Тут за умовчанням враховано інтереси всіх вікових груп. І строгому татові, і буркотливій бабусі та непосиді-малечі буде цікаво разом.

Гікач пропонує ігри видавництва Geekach Games, Gaga Games, Hobby World, IGAMES, Несумні ігри, Банда розумників. Доставка замовлень у Київ, Львів, Харків, Одесу, Дніпро та інші куточки України.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.