Поради

Особливості гіпоалергенних сумішей HIPP

Для новонародженого малюка немає кориснішої їжі, ніж материнське молоко. Проте не всі мами мають можливість годувати дітей грудьми

Спеціалісти HIPP розуміють, як важливо таким малюками отримувати якісні та безпечні суміші, тому багато років працюють над удосконаленням своєї продукції. Сьогодні немовлята, які мають схильність  або страждають від  алергії, мають змогу харчуватися високоякісною гіпоалергенною молочною сумішшю.

Виробник HIPP з турботою ставиться до найменших споживачів, які мають проблеми з травленням та схильність до появи алергічних реакцій. Так з’явилася серія гіпоалергенних молочних сумішей.

В розробці такого харчування головною моделлю стало грудне молоко та молочні білки. Щоб немовлята могли сприймати суміш, білок піддали глибокому розщепленню та ультрафільтрації. Таким чином дітям легше стало сприймати перетравлювати молочну суміш. Гіпоалергенне харчування HIPP за складом максимально наближене до грудного молока та містить:

  • глибоко розщеплений білок
  • омега-жирні кислоти, так необхідні для розвитку мозку та зору дитини
  • Пробіотики – пробіотичні культури лактобактерій, які формують нормальну мікрофлору кишечника та підтримують здорове травлення
  • Пребіотики – харчові компоненти, які пітримують розвиток пробіотиків та власної мікрофлори кишечника
  • оптимальну для кожного віку кількість білків, жирів та вуглеводів
  • збалансований комплекс вітамінів, мікроелементів  для здорового розвитку малюка та росту малюка
  • комплекс вітамінів

Особливий компонент пробіотики — живі організми, які здатні формувати та підтримувати баланс мікрофлори кишечника, забезпечувати здорове травлення у немовляти. Пребіотики у складі дитячого харчування здатні підтримувати розвиток пробіотиків та власної мікрофлори шлунково-кишкового тракту. Таке харчування має зменшений вміст лактози, особливі жирові компоненти, і здатне повністю або частково замінити грудне вигодовування.

 

Як правильно вибрати гіпоалергенну суміш HIPP

Перш ніж батьки приймуть рішення купити суміш HIPP СOMBIOTIC HA, варто проконсультуватися з педіатром, адже гіпоалергенне  харчування поділяють на:

  1. Лікувальне. Суміш призначає лікар для дітей, які страждають на сильні алергії від продуктів харчування.
  2. Лікувально-профілактичне. Призначають малюкам, які страждають на середню форму алергічних проявів.
  3. Профілактичне. Використовують для немовлят, які потрапляють у групу ризику, наприклад, якщо у одного з батьків є алергічні захворювання.

Саме лікар може коректно оцінити стан дитини та призначити  правильну суміш згідно показів та стану здоров’я малюка.

Як замовити суміш HIPP

Замовити якісне харчування від виробника просто на сайті https://shop.hipp.ua/ru/products/molochni-sumishi/gipoalergenni-sumishi/. Консультації можливі за контактними номерами телефонів чи в онлайн-чаті. Оплата доступна безготівковим та готівковим способом. Адресна доставка можлива у Києві та великих містах, перевезення в регіони здійснюється логістичною компанією Нова Пошта.

Голос Сокальщини на GoogleNews