Поради

Особливості лікування алкоголізму від Rehab

Клініка Rehab пропонує послуги з лікування алкоголізму та наркоманії. Фахівці позбавляють від ігрової та харчової залежності. Якщо ви помітили, що близька людина потребує допомоги, не можна зволікати зі зверненням до професійних наркологів. На сайті медичного центру https://rehab.net.ua вказані дані про види терапії, вартості лікування, контакти для запису на прийом.

Особливості лікування алкоголізму і наркоманії

Наркологи кажуть про те, що сьогодні алкоголізм і наркоманія помітно «помолодшали». Від залежності страждають чоловіки і жінки різного віку. Неважливо, з якої причини людина починає зловживати спиртним, але надмірне вживання таких речовин викликає психічну залежність. Людина не може відмовитися від згубної звички, навіть якщо усвідомлює, що його життя поступово руйнується.

Алкоголіки не визнають свою залежність. Розмови на цю тему можуть викликати роздратування і навіть агресію. У таких випадках необхідно почати роботу з психологом, який допоможе розібратися з причинами виникнення залежності. Родичі та близькі люди також повинні набратися терпіння, оскільки процес лікування і реабілітації займає чимало часу.

Сучасні методи лікування алкоголізму і наркоманії включають:

  • Висновок із запою і повне очищення організму від наркотичних речовин.
  • Допомога в подоланні тяги з алкоголю (наркотиків).
  • Кодування, гіпноз, ін’єкції, імплантації.
  • Психотерапевтичні процедури.
  • Реабілітація.

У клініці Rehab використовують різні методи лікування. Центр обладнаний новітнім устаткуванням. Пацієнтам пропонують комфортне перебування під час лікування.

Чим особлива клініка Rehab

Лікарі клініки Rehab пропонують допомогу не тільки залежним людям, але і їх родичам. Спроба вплинути на алкоголіка або вилікувати його самостійно приречена на крах. У центрі розуміють, що для досягнення мети знадобитися згуртувати зусилля і навчитися правильно діяти під час реабілітаційного періоду близької людини. Відвідувати хворого можна, попередньо погодивши візит з лікуючим лікарем.

У центрі до боротьби із залежністю підходять комплексно: усувають фізичні, психологічні і соціальні причини її виникнення. Rehab пропонує виїзд лікаря додому, щоб він допоміг зняти гостру алкогольну інтоксикацію в домашніх умовах. Але без згоди людини госпіталізувати його неможливо. Від усвідомлення проблеми і бажання працювати над її усуненням залежить результат лікування.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.