Поради

Особливості матраців з блоками

Сон дуже важливий в житті будь-якої людини. Від його якості залежить безпосередньо здоров’я всього організму, включаючи серце і нервову систему. Тільки регулярний і правильний відпочинок дозволяє відновити сили і зберегти молодість свого тіла і духу.

Що таке пружинний блок Боннель?

Пружинний блок Bonnel відноситься до систем залежних пружин, які активно застосовуються у виробництві не тільки матраців для ліжок, але і для спальних місць в диванах. На відміну від класичних систем на пружинної основі, з’єднання спіралей в блоках Боннель дозволяє виключити скрипіння.

Унікальна технологія виробництва дозволяє вирішити відразу кілька проблем стандартних пружинних матраців. Крім виключення скрипу, система не втрачає форми, а спіралі не продавлюються. Таким чином поверхня залишається рівною і комфортною тривалий час.

Конструкція таких виробів передбачає застосування біконусних пружин із сталі. Вони можуть мати чотири або п’ять витків. Спеціальні замкові пристрої встановлюють на кінці спіралей, завдяки чому вони не деформуються, що не просідають і не починають випирати, пробиваючи чохол.

Ще одна особливість спіралей полягає в тому, що вони мають розширення по краях і звуження ближче до центральної частини. Це дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на всю поверхню матраца. Таким чином, за зручністю він не поступається системам з незалежними пружинами, але має більш низьку вартість.

Головні переваги пружинних блоків Bonnel

Як і будь-який інший тип основи для матраців, пружинні блоки такого типу мають свої переваги перед конкуруючими моделями. Головні плюси такі:

  • Прийнятна вартість. Ціна на такі моделі трохи нижче. При цьому, якість залишається на високому рівні. За умови, що всі технології дотримані.
  • Високий рівень надійності. Такі системи перевірені роками. Вони здатні прослужити без деформації десятки років. Спеціальне з’єднання не дозволяє пружинам стиратися і пробивати поверхню матраца.
  • Можливість витримувати високі навантаження. У порівнянні з тими ж безпружинні моделями, вироби з пружинами Боннель легко переносять вплив великого ваги, не провалюючись і не втрачаючи пружності.
  • Довговічність і безпеку для здоров’я користувача. Матраци можуть прослужити десятиліття. Система пружин забезпечує активну циркуляцію повітря, яка перешкоджає скупченню вологи, пилу, вогкості. Завдяки цьому в матраці не виникає цвіль, грибок та інші небезпечні мікроорганізми.

Також варто відзначити, що пружини прекрасно підтримують хребет і тіло в комфортній для сну позиції. Сон на такому матраці буде спокійним і здоровим.

Головні недоліки матраців з пружинними блоками Боннель

Яким би якісним і безшумним ні такий матрац, він все ж поступається за деякими характеристиками більш сучасним моделям. По-перше, він не може забезпечити ті ж ортопедичні властивості, ніж вироби з безпружинні наповненням. Якими б якісними були спіралі, вони не зможуть запам’ятати форму тіла.

Також варто звернути увагу на те, що всі пружини з’єднані між собою у один великий блок. Це означає, що, якщо одна спіраль буде пошкоджена, це безсумнівно вплине на інші. Поверхня може змінити форму, а виправити це не так просто.

Ще один недолік – відносно велику вагу. У порівнянні з іншими моделями такі матраци важче і складніше в транспортуванні.

Як вибирати матраци з блоками Bonnel?

При виборі подібної продукції варто звертати увагу на кілька важливих параметрів. По-перше, важливі пружини. Варто простежити, щоб у виробі були використані правильні спіралі зі сталі, які б поєднувалися з використанням фірмової технології.

По-друге, велике значення має матеріал наповнювача. Так чи інакше, в матрацах з такими пружинами є додаткове наповнення, яке забезпечує рівномірність поверхні, м’якість і надійність. Матеріал повинен бути гіпоалергенним, пружним і терморегулирующим.

Правила догляду

Щоб матрац прослужив довше і був комфортним для відпочинку, варто дотримуватися певних правил по догляду за ним. Більшість сучасних моделей мають дві сторони. Перша – більш жорстка, призначена для теплої пори року. Друга, м’яка, підходить для холодного сезону.

Матраци необхідно вчасно перевертати. Це допоможе зберегти форму виробу, захистити його від продавлювання і зміни напрямку пружин. Також своєчасне перевертання необхідно для підтримки терморегуляції.

Також варто подбати про те, щоб всі забруднення вчасно віддалялися. Час від часу все матраци необхідно чистити і провітрювати, щоб пил не накопичувалася і не сприяла розмноженню патогенних мікроорганізмів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.