Поради

Особливості миття машини взимку

Здавалося б, в холодну пору року не виникає потреби мити машину. Насправді ж, у зв’язку з теплими зимами останніх років, в цей період автомобілі забруднюються ще швидше, ніж літом чи восени. Якщо ви шукаєте перевірене місце, де можна очистити кузов від бруду, до ваших послуг автомийка Файна Мийка у Львові.

Автомийка Львів Файна Мийка здобула бездоганну репутацію серед клієнтів та заслужила безліч позитивних відгуків і рекомендацій. Тут ви зможете швидко та якісно очистити автомобіль, і при цьому самі будете керувати часом.

Чому важливо мити машину взимку

В цей період року на дорогах може з’являтися лід і для безпеки водіїв та пасажирів траси посипають спеціальними субстанціями. Ці реагенти підвищують рівень безпеки, однак вкрай негативно діють на матеріал, з якого виготовляють кузов автомобіля.

Справа у тому, що порох та частинки бруду, які налипають на поверхню машини, прекрасно вбирають вологу та речовини, якими покривають дороги. Ця агресивна суміш може призвести до корозії металу на пошкодження кузова. Саме тому взимку автомобіль потребує більш частого миття, ніж навесні чи влітку.

Однак, є один фактор, який суттєво ускладнює процес, а саме низька температура. Під час контакту води і металу в морозну погоду, він може пошкодитися. Спеціалісти не рекомендують мити машину взимку вручну, оптимальний варіант ― це безконтактна мийка самообслуговування. Тільки професійне обладнання може дати очікуваний результат.

Як мити машину на мийці самообслуговування взимку

Перед тим, як почати процес очищення автомобіля переконайтеся, що ввімкнений підігрів підлоги. Ця функція повинна працювати постійно при температурі нижче п’яти градусів за Цельсієм.

За допомогою підігріву підлоги, нагрівається кузов автомобіля. Варто підкреслити, що цей процес не має жодного негативного впливу на функціонування машини. Підвищення температури запобігає утворенню льоду, що гарантує максимальний рівень безпеки.

Взимку також вода подається із теплих розпилювачів і шлангів. Саме завдяки цьому, навіть при температурі до мінус п’ятнадцять градусів нижче нуля, очищення буде безпечним для кузова.

Процедура очищення зимою включає такі етапи:

  • попереднє миття;

  • основне миття;

  • ополіскування;

  • миття дисків;

  • нанесення воску.

Дуже часто процес нанесення воску ігнорується водіями, адже вони вважають, що процедура не дає жодного ефекту. Однак це не зовсім так. Виняткове значення воскування має взимку, тому що створює захисний шар і не дозволяє реагентам з дороги потрапляти безпосередньо на покриття автомобіля. Це значним чином зменшує ризик утворення корозії металу та зберігає зовнішній вигляд і забезпечує правильне функціонування автомобіля на довго.

Отже, миття машини взимку це невід’ємна складова догляду за нею. Очищення таке ж важливе як щорічний техогляд, заміна мастила чи гальмівної рідини і несправних деталей. Тільки комплексний підхід допоможе зберегти автомобіль.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.