Поради

Особливості насоса ГУР і його вибір на ринку

Насос ГУР – важлива деталь рульової системи. Його основне завдання полягає в тому, щоб забезпечувати легкий рух керма для водія. Якщо він виходить з ладу, або взагалі відсутня, водієві буде складно повертати кермо, що обов’язково призведе до зіткнень або наїзду на перешкоди, оскільки не вдасться своєчасно зреагувати на них.

ГУР, незважаючи на свою простоту і стандартність конструкції, являє собою ефективну систему, неодноразово довела свою продуктивність на практиці. Саме тому більшість автомобілів виробляються з нею, і автомобільні концерни не прагнуть до її модернізації.

Чому ламається насос ГУР?

Компоненти технічної частини транспортного засобу ламаються з різних причин. Більшість з них спрямовані на неправильну або надмірно інтенсивну експлуатацію автомобіля. Також багато з’являються внаслідок відсутності регулярного технічного обслуговування. Тому власник машини цілком може самостійно контролювати рівень зносу, збільшувати довговічність.

Насос ГУР виходить з ладу з кількох причин, серед яких найчастіше спостерігаються:

  • Неякісна гальмівна рідина. Коли власник автомобіля економить на автомобільних рідинах, це обов’язково призведе до проблем, не обов’язково гальмівним або рульовим. Тому не варто економити на них, і купувати тільки якісну продукцію, бажано в спеціалізованих магазинах.
  • Клин деталей. Він з’являється з різних причин, але найчастіше через установки б / у деталей ротора, або покупки дублікатів сумнівної якості. На них може залишатися неприбрана металева плівка, яка ускладнює стабільну роботу агрегату в цілому, так само як повністю клинить деталі, що призводить до великих несправностей.
  • Природній знос. Згодом навіть при акуратному використанні транспортного засобу компоненти його технічної частини ламаються. Це обумовлюється природними причинами, і вони наздоганяють всіх власників транспортних засобів, включаючи настільки надійні автомобілі від Мерседес.

Найзручніше можна вибрати насос ГУР ось тут: zapchasti.ria.com. Тут представлений широкий асортимент деталей для автомобілів Мерседес, як нових, так і на вторинному ринку. Також запчастини можна знайти і для інших автомобілів, що використовуються на дорогах України.

Як розпізнати несправність?

Досвідчений водій швидко розпізнає наявність несправностей з насосом ГУР. Це позначається на легкості управління, оскільки кермо стає важко повертати. Але новачкам буде набагато складніше.

Є кілька способів визначення несправностей насоса ГУР:

  • Швидко падає рівень гальмівної рідини. На сучасних моделях на панелі управління є дисплеї, які вказують водію на поточні проблеми або стан автомобіля. Тут можна побачити інформацію і про гальмівної рідини. Якщо її рівень стрімко знижується, велика ймовірність, що проблема з насосом;
  • Зносився приводний ремінь. Внаслідок цієї несправності зменшується натяг ременя, що призводить до різних проблем. Коли рівень його натягу падає, керованість автомобілем страждає в цілому, і це позначається не тільки на тяжкому перебігу керма;
  • Змістилася сітка в ємності з гальмівною рідиною. Коли вона зміщується, збільшується тиск. Через це насос ГУР отримує навантаження, впоратися з якою не здатний. Перший час він буде працювати в стабільному режимі, але через 1-2 дня такої експлуатації він повністю вийде з ладу.

Насос ГУР є такий компонент технічної частини, відновити який майже ніколи не вдається. Тому при виході його з ладу власнику транспортного засобу залишиться тільки скористатися повною заміною.

Що стосується безпосередньо вибору насоса ГУР, то таку деталь краще купувати тільки на первинному ринку. Компонент може швидко зношуватися, і ви точно не знаєте, наскільки акуратно ставився до рульової системі свого транспортного засобу минулий власник. Тому він може зламатися відразу після установки.

Також насос ГУР не є надто дорогою деталлю, але на нього щодня забезпечується серйозне навантаження. Тому якщо є можливість, слід віддавати перевагу тільки оригінальним виробам.

Локалізувати проблему, так само як проводити діагностику, краще на спеціальному обладнанні на території СТО. За допомогою комп’ютерного обладнання вся робота виконується набагато швидше, а власник авто отримає точні відомості про несправності в автомобілі. Тільки досвідчені водії можуть самостійно розпізнати проблему, так само як знайти способи її усунення. Новачкам краще довірити це питання фахівцям.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.