Поради

Особливості роботи в Польщі

Рішення поїхати за кордон непросте. Виникає багато сумнівів і питань, в тому числі найголовніше – чи зможу я знайти роботу в чужій країні? Досягти успіху буде легко, якщо знати, де шукати.

Українці воліють до підвищення заробітної плати, кращого рівня життя чи просто – мають бажання подорожувати. Виїжджаючи на роботу за кордон, у кожного є два варіанти: кинути все і просто поїхати або ж підготувати правильний план. Це дозволить відчувати себе в безпеці і стабільності, навіть коли знаходишся за сотні кілометрів від дому. Важливі питання, які необхідно обміркувати перед подорожжю:

  1. Які країни цікавлять?
  2. Наскільки добре знайома мову цих країн?
  3. Це має бути тимчасова робота, чи, можливо, щось довше у своїй професії?
  4. Чи є друзі у вищезгаданих країнах?

Відповівши на них, кожен зможе біль точно поставити свої цілі.

Багато-хто приходить до думки, що найліпший варіант – робота в Польщі. Причин для цього багато. Зручне місце розташування країни, проста мова, легко порозумітися з місцевими тощо. Робота за кордоном в Польщі є привабливим напрямом і вибором для багатьох людей.

Робота в Польщі без посередників: що треба знати?

Залежно від того, чи ваша мета – тимчасова робота, чи плануєте залишитися за межами країни трохи довше, а також від того, наскільки добре ви знаєте мову, ви можете вибрати спосіб пошуку пропозицій.

Багатьох українців цікавить робота в Польщі без посередників та де і як її знайти. Можливостей безліч:

  • можна шукати вакансії в бюро зайнятості;
  • знайти пропозиції на сайтах, у газетах і журналах;
  • зв’язатися безпосередньо з компаніями роботодавців.

Окрім зручних онлайн-оголошень, де пропонується робота в Польщі без посередників, місцеві газети та журнали також публікують пропозиції щодо працевлаштування. В Інтернеті є багато спеціалізованих сайтів, на яких компанії розміщують свої вакансії. Ліпше за все обирати найвідоміші майданчики, так званих онлайн-бірж працевлаштування за кордоном.

Робота в містах Польщі

Хоча пандемія коронавірусу внесла плутанину на польському ринку праці, переважна більшість трудових мігрантів залишилася. Для багатьох людей робота в Польщі є привабливим напрямом працевлаштування, але це також може бути необхідністю, пов’язаною з відсутністю гарнооплачуваної роботи в Україні. Працевлаштування за кордоном є хорошим способом заробітку. Проте, перш ніж шукати вакансії, варто проаналізувати ринок праці, та визначитися, до якого міста краще вирушати.

Робота в Польщі в Варшаві має свої особливості, що здебільшого пов’язано з тим фактом, що це столиця. Вакансії тут приваблюють мігрантів високим рівнем оплати. В столиці представлені пропозиції майже у всіх сферах праці від сільського господарства, до надання послуг. У Варшаві багато вакансій пропонується для працівників з певним рівнем кваліфікації, є попит на кадри для в офісів різних корпорацій.

Краків – також місто з розвиненою економікою. Це один з культурних центрів країни, тож тут зібралась велика кількість філій міжнародних компаній. Тому робота в Польщі в Кракові порадує мігрантів вибором вакансій, а крім того іноземці зможуть претендувати на досить високу заробітну плату, як у столиці.

Літній період у будь-якому місті вважається туристичним, спостерігається зростання кількості пропозицій для сезонних робітників, тож кожний охочий зможе підібрати вигідний варіант працевлаштування.65133975

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.