Поради

Особливості розпошивальної машини

Для якісної обробки країв і тканин, що січуться під час пошиття трикотажних виробів, багато швачок використовують розпошивальні машинки. Їхня робота відрізняється від звичайних швейних машинок: у них відсутній шпульний ковпачок. Нитка з котушки відразу потрапляє на петлитель та голку. Завдяки цьому створюються плоскі еластичні рядки з можливістю розтягування в довжину без деформації речі.

Купити розпошивальну машину у Києві можна в інтернет-магазині Швейкін. Вони представлені у великому асортименті, завдяки чому ви можете вибрати пристрій, що найбільше підходить вам по бюджету.

Особливості розпошивальних машин

Вони мають такі характеристики:

  • мають автоматичну систему заправлення ниток;
  • можуть працювати з різною кількістю голок;
  • добре обробляють зрізу і забезпечують інше декоративне оздоблення;
  • роблять вузькі, широкі та потрійні основні шви.

Завдяки чутливому механізму можна підбирати індивідуальне натягнення ниток, залежно від виду матеріалу.

Види

Розпошивальні машини бувають побутовими та промисловими. Побутові прилади підходять для домашнього використання, а також нерідко купуються для невеликих ательє та приватних майстерень. Це компактні пристрої, які займають небагато місця.

Промислові розпошивальні машинки використовуються на великих виробничих підприємствах з масовим пошиттям одягу. На відміну від побутових, промислові розпошивальні машинки мають великі розміри. При цьому конструкція передбачає наявність ниткових натягувачів, регулювальних вузлів, численних стояків та ниткоукладачів.

Як вибрати

Основний параметр при виборі розшивки – ширина між крайніми голками. Якщо вам потрібен шов 5,5 мм, підійде двоголкова розпошивальна машина. Для швів розміром 6,5 мм — триголкова, у якої середня голка з декількома видами розпошивальних швів.

Розпошивалки двоголкового типу функціонують з 3-ма нитками, а для триголкової потрібно 4 нитки. Обидві мають ланцюговий стібок.

Також важливо, щоб у розпошивальної машинці було присутнє регулювання довжини стібка, тиск лапки, а також шкала диференціала. Багатьом покупцям важлива плавність ходу пристрою та галасливість під час роботи.

Обов’язково для якісної обробки швів підбираються хороші нитки та голки. Нитки краще купувати поліестерові або текстуровані, а голки – з довгим вістрям. Завдяки правильному вибору ви зможете працювати з будь-якими тканинами, включаючи суперстрейч.

Голос Сокальщини на GoogleNews