Поради

Особливості та переваги батутів

Батут вважають унікальним пристроєм, адже він поєднує в собі засіб для тренувань і розваг. Класичні моделі оснащені плетених сіткою. Її виготовляють з тасьми підвищеної міцності, натягають на раму, яка встановлюється на невеликих ніжках.

У більшості моделей по краях встановлена ​​захисна сітка, яка не дає стрибуна впасти і отримати травму. Це особливо важливо, якщо батутом будуть користуватися діти. Купити батут з сіткою можна в інтернет-магазині Zhelenzzo. В каталозі zhelezzo.ua представлені різні варіанти тренажерів.

Стрибки на батуті укріплюють всі групи м’язів. Це ефективна і приємна тренування для всього тіла, в тому числі і для вестибулярного апарату. Стрибки на батуті включені в програму літніх Олімпійських ігор з 2000 року. Батути використовують для тренувань в інших видах спорту і при підготовці космонавтів.

Всі моделі, які присутні в каталозі магазина, мають гарний дизайн і міцну конструкцію. У виробництві використовується високоміцний матеріал Plastic & Rubber, завдяки якому тренажери отримують великий термін експлуатації. Рами виготовляють з нержавіючих труб, що також благотворно позначається на терміні придатності батута, його надійності і стійкості. Сітка, яку кріплять на раму, не вицвітає під сонячними променями. Вона міцна, здатна витримувати систематичні сильні навантаження (до 150 кг). Постійні тренування на батуті сприяють:

  • Поліпшенню роботи серцево-судинної системи.
  • Підвищенню координації рухів.
  • Зміцнюють м’язи всього тіла.
  • Виробляють витривалість.
  • різновиди батутів

Для самих маленьких користувачів вибирають надувні конструкції у вигляді замків, будиночків, лабіринтів. Їх легко встановлювати і збирати. Для більш дорослих дітей можна підібрати інші варіанти:

  • Круглі батути. Вони зручні, безпечні, прості в експлуатації. Варто віддавати перевагу снарядів, які оснащені захисною сіткою.
  • Міні-батути. Призначені для користувачів до 120 кг. Їх легко транспортувати і встановлювати для тренувань.
  • Спортивні. Підходять для інтенсивних тренувань з гімнастики, фітнесу, аеробіки.
  • Гімнастичні. Використовуються для професійних тренувань. Оснащені спеціальними пружинами, посиленим каркасом і полотном для стрибків.
  • Безпружинні. Їх вважають найбезпечнішими моделями через амортизаторів і гнучких опор. Можна займатися без зайвих зусиль.

У наявність є моделі, які можна встановлювати на вулиці. Оскільки батути важкі і їх транспортування коштує недешево, доставка товару здійснюється за рахунок магазину при покупці на суму от 2000 грн.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.