Поради

Особливості та переваги металевого блок-хауса

Одним із найкращих опоряджувальних матеріалів вважається металевий блок-хаус. Такий виріб з’явився на будівельному ринку порівняно нещодавно та швидко завоював популярність споживачів.

Будматеріал має поліпшені показники міцності й довговічності. Спочатку його використовували при будівництві каркасних будинків, проте пізніше стали застосовувати для опорядження стін зовні та всередині приміщень.

Матеріал сьогодні досить популярний не тільки з тієї причини, що здатний захистити зовнішню стіну від агресивних впливів середовища. За його допомогою фасад набуває привабливий вигляд, а будинок нагадує споруду з брусів.

Особливості матеріалу

Сьогодні металевий блок-хаус добре зарекомендував себе серед споживачів. Адже кожен із нас хоче вибрати такий товар, який прослужить довго та якісно. Тому сукупність позитивних характеристик виводить будматеріал на перші позиції.

Металосайдинг створюють з оцинкованої сталі. Після прокату на поверхню за допомогою полімерного складу наносять малюнок. Попри візуальну простоту металевий блок-хаус має складну структуру, завдяки якій досягаються надійність та довговічність.

Профнастил складається з таких елементів:

  1. Основа. Виготовляється з холодновальцьованої сталі. У процесі виробництва використовуються листи від 0,2 до 1 мм.
  2. Захисний шар. На внутрішню сторону наносять цинкове напилення, покривають хромом, після чого за допомогою полімерів забезпечують захист від проникнення вологи. Лицьова частина обробляється подібним методом. Тільки замість хромованого шару наноситься ґрунтування та робиться малюнок. Внаслідок цього профнастил стає стійким до впливу вологи.
  3. Текстура. Блок-хаус повністю імітує натуральний брус. Щоб надати йому необхідну текстуру, використовують спеціальний полімер товщиною 3 мікрони. Якісний профнастил навіть на дотик схожий на брус. Провівши рукою, можна розрізнити шорсткості й нерівності, як у натурального матеріалу.

Завдяки особливостям виробництва й багатошаровій структурі, металосайдинг характеризується великою кількістю переваг. Пропонуємо розглянути їх більш детально.

Позитивні якості блок-хауса

Цей матеріал має величезну популярність в Україні. Високий попит на профнастил забезпечують такі властивості матеріалу:

  1. Довготривалий термін експлуатації. Металосайдинг під брус гарантовано прослужить не менше ніж 50 років. Він добре витримує перепади температур, а також має стійкість до механічних пошкоджень.
  2. Відмінна пожежна безпека. Будматеріал не горить. При нагріванні не виділяє токсичні випаровування.
  3. Простий монтаж. Допускаються одночасні опорядження та проведення утеплення з ізоляцією стін.

Блок-хаус має привабливий зовнішній вигляд, що дає змогу виконати гарний дизайн інтер’єру чи екстер’єру. Завдяки спеціальному обробленню, колір не вигорає на сонці, а сам матеріал несхильний до корозії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.