Поради

Особливості та застосування фронтального навантажувача

Фронтальний навантажувач відноситься до спецтехніки. З його допомогою просто виконувати землерийні, навантажувальні роботи, здійснювати завдання в галузі видобутку копалин і транспортування матеріалів

Особливість конструкції техніки полягає в ковші, який прикріплений до підйомної стрілі. Навантажувачі фронтальні Sunfloro https://sunfloromash.com/catalog/frontalnyj-pogruzcik полегшать роботу на будівництві. Вони здатні витримувати навантаження до 1,4-1,5 тонн. Компанія SUNFLOROMASH займається реалізацією техніки кращих українських виробників. Замовити консультацію можна на сайті.

Фронтальний ковшовий навантажувач знайшов застосування в багатьох галузях, наприклад, в портах, в будівництві, на підприємствах і складах, в сільському господарстві. Найчастіше техніку використовують для підняття важких предметів з ям, котлованів: в кар’єрах, на будівельних майданчиках. Якщо встановити додаткове навісне обладнання, навантажувач можна використовувати для прибирання снігу, транспортування негабаритних або довгих предметів (дощок, бочок, контейнерів).

Сучасні модифікації техніки можу бути оснащені таким додатковим обладнанням.

  • Ковші, включно з двощелепний.
  • Вилки для одиночних вантажів і матеріалів нестандартної форми.
  • Гаки, кранові гуськи, захвати для молота.
  • Снігоочисники і відвали для снігу.

Залежно від типу ходової навантажувачі діляться на гусеничні та пневмоколісні. Колісна техніка більш маневрена, ніж гусенична, може їздити по дорогах загального призначення (немає ризику пошкодити полотно). Компактні розміри дозволяють використовувати їх в міських умовах. Гусеничний навантажувач має свої переваги: ​​висока тягова потужність, стійкість на нестабільних підставах.

Фронтальні навантажувачі серії STRONG

Компанія SUNFLOROMASH реалізує фронтальні навантажувачі серії STRONG. Відмітна риса техніки – підвищена міцність рами, що забезпечує техніці довгий термін експлуатації. Нова система швидкого зчеплення і відчеплення дозволяє швидко управляти технікою. Навантажувачі можуть працювати практично з усіма типами тракторів, так що можна сказати, що техніка універсальна, крім того, має унікальні характеристики:

  • Прискорене підняття і спуск стріли.
  • Великий перелік навісного обладнання.
  • Простий монтаж і демонтаж техніки.
  • Адаптація до тракторів вітчизняного та закордонного виробництва.
  • Велике поле огляду.

Відповіді на додаткові запитання можна отримати на сайті компанії, замовивши зворотний зв’язок від менеджера.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.