Поради

Особливості трансформаторної пластини

Пластина транформаторна застосовується у виготовленні ущільнень у різноманітних електротехнічних інструментах та інших приладах

Її виготовляють методом вулканізації з матеріалів, що містять каучук. Найчастіше пластину застосовують як нерухомий ущільнювач у трансформаторах та інших електротехнічних приладах. Залежно від типу виготовлення пластини поділяються на універсальні та озоностійкі. Інтернет-магазин FLEX пропонує рулонну трансформаторну пластину. Ознайомитися з технічними характеристиками та зробити замовлення можна на сайті.

Пластина транформаторна випускається у вигляді рулонів різної товщини. Частини з’єднують між собою завдяки спеціальному клеєві. В складі клею може бути така сама речовина, що й у складі пластини, за рахунок чого пластини добре зчіплюються з поверхнею. Розрізати листову пластину, яка має товщину понад 6 мм, рекомендовано штанцевими ножами. Якщо велика товщина матеріалу, для порізки використовують токарні станки.

Вибираючи трансформаторну пластину, необхідно звертати увагу на маркування. Виробник вказує тип, форму випуску, товщину, ширину та довжину (у міліметрах), державний стандарт. Щоб визначити якість матеріалу за зовнішніми ознаками, потрібно звернути увагу та такі характеристики.

  • Рівна поверхня матеріалу.
  • Не повинно бути вкраплень інших матеріалів на зрізах.
  • Можливе утворення бульбашок повітря не більше, ніж 10 кв. см на 1 м. виробу.
  • Складки матеріалу не повинні перевищувати 4 мм у ширину та 100 мм в довжину.
  • Допустимі незначні зміни кольору поверхні.

Трансформаторну пластину можна переводити всіма видами транспорту. Її переміщення не потребує спеціалізованих автомобілів чи пакування. Проте при перевезенні матеріалу за низьких температур (мінус 30 градусів Цельсія і нижче) потрібно слідкувати за тим, аби вантаж не зазнав ударів важких предметів та деформації. Зберігати трансформаторні пластини потрібно відповідно до вказаних виробником температур.

Де купити трансформаторну пластину

Інтернет-магазин FLEX реалізує трансформаторні пластини різної товщини (від 1 до 50 мм) та розміру. Замовити товар можна на сайті. Консультації перед покупкою можливі за контактними номерами телефонів, також можна замовити дзвінок від менеджера. Покупцям надається рахунок-фактура, після чого можна здійснити оплату. Доставка вантажів здійснюється територією країни логістичними компаніями Нова Пошта, САТ, Ін-Тайм.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.