Поради

Особливості вибору камер відеонагляду

Камери відеонагляду – це найголовніший компонент для правильного спостереження. Камери складаються з:

  • Матриці, в ній формується зображення;
  • Пристрій, який допомагає в обробці сигналу;
  • Корпус. 

Декілька деталів. На що потрібно звертати увагу в першу чергу

В сьогоденному світі, камери бувають різної форми, типу та відрізняються одне від одного своїми можливостями та сферою застосування. Кольорових камер зараз найбільше в світі, але вночі вони здатні перемикатися на чб режим. Вибір між кольоровими вже давно не актуальний, адже треба думати про інші функції. Обирайте між дротовими та цифровими пристроями, беріть до уваги оптику, корпус та інші його функції. На що треба звернути увагу:

 

  • Де монтуються пристрої (середина чи зовні);
  • Для якого об’єкту потрібен контроль (приватний будинок, офіс чи склад, а може взагалі квартира), якщо об’єкт вимагає високого рівня безпеки, то треба використовувати професійну камеру з великим розширенням можливостей;
  • Який тип для установки найкраще підходить – для стелі чи для стіни, прихований або накладний.

Місце установки відеокамери

Для відеонагляду є камери для офісу, дачі, квартири. Відрізняються вони один від одного характеристиками та можливостями. Також слід відмітити те, що камери можна розділити на дві групи – для вулиці та приміщень. Для кожного з них можна легко підібрати відеоспостереження внутрішнього та зовнішнього типу. 

З їхньою допомогою ви будете слідкувати за периметром, територією та приміщенням в цілому.

Вибір камери для спостереження за приміщенням

Камери які призначені для внутрішнього нагляду мають достатньо звичайне виконання при работі, яке не має захисту від вандала, пилу, але в останньому випадку, камера має захист від великих частинок бруду. Існують також і такі камери, які можна ставити в вологому приміщенні. Вони захищені від дрібних бризг, але не від великого кількості. Камери бувають з кріпленням для столу або іншої поверхні. Вони ідеально підходять для дому та офісу. Також їх можна встановити в приміщенні, де немає великих вимог для камерного корпуса. 

Камери за корпусним типом

Власного корпусу у модульної камери немає, тому вони мають друковану плату та об’єктив. Вбудувати їх можна в будь-яку порожнину іншого предмету, а також в різні типи корпусу. Таке рішення буде ідеальним в разі прихованого спостереження за будинком чи офісом. 

Відеоспостереження з модульною камерою може встановити тільки інженер.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.