Поради

Особливості вибору пакету з зіп-замком

Продавці постійно в пошуках технологій, які спрощують упаковку продукції і покупку клієнтами різної продукції. Так, їх увагу привернули поліетиленові пакети з цікавою застібкою – Zip-lock. Так на ринках з’явилися багатофункціональні пакети, в які зручно упаковувати всіляку продукцію. Пристосування Zip-lock, яке також називають гріппера, представлено застібкою, яка закривається герметично.

На ринку можна знайти вражаюче розмаїття зазначеного продукту. Тому покупці часто задаються питанням, як підібрати пакет зіп-лок. З цієї статті ви дізнаєтеся основні функції зіп-пакетів, навчитеся підбирати якісний продукт. До слова, придбати пакети з зіп замком оптом можна у перевіреного інтернет-магазину «Альфа Пак.

Що собою являє пакет зіп-лок

Щоб зробити правильний вибір пакетів з гріппера, потрібно зрозуміти, що це за виріб. З цієї пакувальної тарою люди стикаються щодня. Зіп-лок виготовлений у вигляді кулька, оснащеного спеціальним замком. Зіп-лок дозволяє герметично закрити пакет. Він представлений двома поліпропіленовими смугами, які роз’єднуються і герметично з’єднуються.

Переваги та функції пакетів із застібкою зіп-лок

Вартість гріппера трохи вище, ніж у звичайних кульків. Їх перевагою вважається багаторазове використання. Можливість використання для транспортування рідин, сипучих речовин.

Зіп-лок наділений такими перевагами:

  • Надійний захист продукції від пилу.
  • Можливість нанесення логотипу.
  • Естетично привабливий вигляд запакованій продукції.
  • Можливість багаторазового використання.
  • Наявність великої лінійки розмірів.
  • Безліч забарвлень.

Види пакетів зі струнної застібкою

При виборі поліетиленової продукції з зіп-локом, потрібно знати, що цей товар виготовляється двома способами: цілі (замок виконаний методом екструзії), збірні (замок спочатку виготовляється окремо, а потім приварюється до виробу). Для продукції невеликої ваги особливого значення в методі виготовлення пакета немає, а ось при великих габаритах краще купити цілісний пакет з зіп-локом.

Ще однією відмінністю пакетів вважається кількість шарів. Можуть бути одно-, багатошарові пакети. Від цього показника також залежить ціна продукції. В одношарових зазвичай зберігають ювелірні прикраси, ліки, харчові продукти.

Багатошарові пакети використовують для тривалого зберігання продуктів. Додатковий шар забезпечує більшу герметичність упаковки.

Вибираючи гриппер, звертайте увагу на наступні параметри: вага, розмір, міцність, особливості конфігурації. Тепер ви знаєте, як вибирати пакети із застібкою ziplock.

Голос Сокальщини на GoogleNews