Поради

Особливості вибору ПВХ-вікон і вимоги, що пред’являються до них

Металопластикові вікна сьогодні встановлюються в 99% випадків при ремонті або будівництві будинку. ПВХ-конструкції характеризуються надійністю і довговічністю, але потрібно правильно підійти до їх вибору. Якщо вікна відповідають стандартам якості і зібрані з урахуванням міжнародних норм, їх термін служби складе не менше 20 років. Виробники пропонують великий вибір ПВХ-систем в різних конфігураціях і дизайнерських рішеннях.

Багато в чому саме від вибору компанії залежить успіх проекту в цілому. Якщо постачальник або установник не перший рік бере участь у ринку, клієнтові обов’язково надається гарантія, причому не тільки на вікно, але і на монтаж. Більшість фірм займаються виробництвом і збіркою віконних систем на власних підприємствах. На сайті windowsgroup.com.ua можна вибрати і замовити установку вікон з гарантією від 10 років.

Вимоги, що пред’являються до віконних модулів:

  • ефективний захист приміщення не тільки від атмосферних опадів, але і від шуму ззовні, а цей момент особливо важливий для будинків, розміщених на жвавих вулицях;
  • довговічність – при правильному і своєчасному догляді вікна служать не менше 20 років;
  • енергоефективність, що забезпечує захист приміщення від теплових втрат;
  • захищеність від злому;
  • простота застосування.

Тільки правильний монтаж дозволить відчути на собі всі переваги металопластикових конструкцій. Помилки, допущені при установці, можуть стати причиною дискомфорту в приміщенні.

Особливості вибору профілю і склопакета

До профілю ставляться такі вимоги:

  • Ефективне збереження тепла. Це залежить від числа камер, яких повинно бути не менше трьох. Якісне збереження від тепловтрат дозволяє використовувати профіль для скління відкритих лоджій і різних комерційних приміщень.
  • Жорсткий каркас. Чим міцніше конструкція, тим вищі навантаження вона зможе витримати. Армований каркас забезпечує максимальну надійність. Важливо, щоб товщина самої рами ПВХ-конструкції була не менше 1,5 мм.
  • Екологічність. При виробництві металопластикових систем використовується виключно безпечне і чисте з екологічної точки зору сировину, яке не виділяє шкідливих речовин при перепадах температур, здатних отруїти організм людини. ПВХ-профіль зберігає стабільні якості незалежно від зовнішніх факторів.
  • Естетичність і привабливість. Металопластикові системи універсальні, оскільки без проблем вписуються в загальну концепцію будь-якого об’єкта, незалежно від дизайну приміщення. Білі вікна вважаються класикою, цей колір завжди буде в тренді. Але при необхідності ви можете замовити ламінацію ПВХ-конструкції.

Що стосується склопакета, то перше, на що необхідно звернути увагу – кількість камер. Якщо потрібно забезпечити якісну шумоізоляцію, їх число повинне бути максимальним. Тип склопакета також впливає на енергозберігаючі характеристики. Якщо є необхідність, можна віддати перевагу броньованим або загартованим склі.

ПВХ-вікна, в яких камери задути аргоном або криптоном, забезпечують комфортний мікроклімат в приміщенні. У холодну пору року в будинку буде тепло, а в жарку – прохолодно. Це робить перебування в будівлі не тільки комфортним, але і мінімізує витрати на опалення приватного будинку.

Коротенько про вибір фурнітури

До фурнітурним елементам пред’являється одна вимога – вони повинні бути якісними і міцними. Від терміну служби системи в цілому залежить довговічність ПВХ-вікна. Непогано показує себе фурнітура з антикорозійним покриттям. Такі деталі надійно захищені від руйнівного впливу вологи. Крім того, важливу роль відіграє багатофункціональність. Важливо, щоб ПВХ-конструкція передбачала режим провітрювання і була захищена від злому, особливо, якщо вікно встановлюється в приміщенні на 1-2 поверсі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.