Поради

Особливості зберігання ролів

Суші у Львові, доставкою яких займається Sellfish – надзвичайно свіжа їжа, приготована для споживача безпосередньо одразу після отримання від нього замовлення. Шлях, який вони проходять від кухаря до клієнта, є мінімальним, адже кур’єри стараються на славу, доставляючи їжу максимально швидко. Проте, ситуації можуть бути різними. Далеко не завжди роли замовляють для особистого споживання. Така їжа відмінно скрашує дружні посиденьки, тож часто не може бути спожитою відразу після отримання замовником.

Купуючи суші для запланованого обіду чи вечері, споживач не надто замислюється над термінами їх придатності, адже збирається їх спожити одразу. В іншому ж разі варто знати ряд правил та орієнтуватися на них.

Як зберігати японську їжу

Кожна страва, як і будь-який продукт, має свій термін зберігання, визначений певними технічними умовами, тобто, такою собі інструкцією з виробництва та зберігання. Що в них значиться? Готова продукція, як то роли або суші, має зберігатися в холодильнику не більш як 18 годин. За якої температури? Не нижче ніж +20, та не вище, ніж +60С.

Чи можна заморожувати смачні сети від Sellfish? В жодному разі! Навіть, якщо в їх складі є:

  • лосось або вугор;
  • тунець та хрумка креветка;
  • сніжний краб та овочі.

Поставивши таку їжу в морозилку хоча б на короткий час, споживач згодом побачить не надто приємні перетворення. Постраждає не лише візуальне оформлення, зміняться і смакові якості, навіть рис стане сухим.

Чи готують суші із замороженої риби? Ні, якщо заклад розташований десь в Азії на березі океану. В інших же випадках цей інгредієнт не вдасться доставити на виробництво, тож його піддають глибокому промисловому заморожуванню. Компанія Sellfish використовує лише якісну рибу, отриману від постачальника, який вартий довіри. Окрім того, слід відмітити, що глибоке заморожування не позбавлене й одної важливої якості – воно знищує паразитів, якщо вони все ж таки є в певній рибі. При неправильному ж зберіганні в ній можуть з’явитися бактерії. Ось чому так важливо знайти добросовісного партнера.

Тривалість зберігання японських делікатесів у холодильнику залежить від їх начинки. У разі наявності тваринного білка цей термін не має перевищувати доби, тож, якщо ви замовили роли Stella, Masson, Gaudi, Millet чи інші страви, що складаються з:

  • риби;
  • морепродуктів;
  • м’яса або копченостей;
  • яєць або сиру

– з’їжте їх раніше, ніж мине 24 години. Обравши Della Bella, Mone, Courbet чи інші суші або роли, які мають у складі ікру, варто врахувати, що термін їх зберігання в холодильнику не перевищує 12 годин. Найдовше зберігаються саме веганські роли з фруктів та овочів – до 48 годин, хоча навіть у такому випадку бажано готувати їх безпосередньо перед подачею, щоб клітковина не втратила вологу. Теплі ж суші слід з’їсти одразу після отримання їх від кур’єра.

Бажаєте скуштувати смачні та свіжі роли? Замовляйте їх з безкоштовною доставкою від компанії Sellfish. Сушист готує їх професійно, обираючи для цього якісні продукти, щоб споживач зміг поласувати смачною та корисною їжею.

Голос Сокальщини на GoogleNews