Поради

Особливості жіночого спортивного взуття в магазині Декатлон

Щороку в спорті відбуваються значні зміни, з’являються нові напрямки, що змушує виробників випускати спеціальне взуття

Купити жіночі кросівки в Україні для занять різними видами спорту можна в магазині DECATHLON. В каталозі https://www.decathlon.ua/ru/787-krosovki продукція від найпопулярніших світових брендів. Шукати товар можна по виду спорту, розміром, кольором, торгову марку за допомогою фільтрів. Консультанти допомагають вибрати необхідну моделлю. Можливе повернення і обмін всієї продукції.

Магазин DECATHLON пропонує жіноче взуття для занять спортом в різних напрямках. У наявність кросівки для бігу, спортивної ходьби, скандинавської ходьби, баскетболу, джоггинга, скайлінг, для занять аеробікою та ін. Серед пропозицій міські балетки – актуальна взуття для активних жінок, які проводять на ногах цілий день.

Залежно від виду спорту взуття буде відрізняться візуально і за характеристиками. Особливості жіночого взуття полягають в таких показниках:

  • Ширина колодки (значно вужче, ніж у чоловічих моделях).
  • Висота в області п’яти.
  • Дизайн.
  • Вага.
  • Амортизація.

Щоб взуття ідеально села на ногу, а заняття спортом були в радість, рекомендовано купувати кросівки на пів розміру або на розмір більше. Під час інтенсивних занять ноги можуть трохи набрякати. А займатися спортом в тісних кросівках не можна.

Амортизація у жіночих кросівок менше, ніж у чоловічих. Деякі моделі оснащені додатковим захистом стопи. Вага жіночого взуття невеликий, щоб не чинити ще більшого навантаження на ноги. У наявність взуття різного дизайну, тому вибрати кросівки для спорту можна в одному кольорі, з контрастними вставками, з комбінованих матеріалів.

Голос Сокальщини на GoogleNews