Поради

Осушувачі повітря від Cooper & Hanter: чисте повітря у вашому домі

Американська торгова марка Cooper & Hanter розпочала діяльність з виготовлення кліматичної техніки майже сто років тому. За час існування бренду його продукція стала популярною не лише на території США, а й у країнах Європи та Азії. Тому осушувачі повітря Купер Хантер асоціюються з надійністю та високою продуктивністю.

Чим особливі осушувачі повітря для дому від Cooper & Hanter

Поглиначі зайвої вологи бренду Cooper & Hanter зазвичай виготовляють з продуктивністю 40 літрів на добу. Вони керуються механічним чи електронним способом. Більшість моделей мають функцію регулювання швидкості вентилятора. Зручності у користуванні надають таймер та сигнал, який повідомляє про необхідність заміни фільтра.

Компанія пропонує високопродуктивні осушувачі повітря для басейнів. Вони виготовляються з продуктивністю від 370 літрів на добу та розраховані на роботу у приміщенні вологістю 80%. Прилади можна встановлювати на землі, кріпити на стінах, монтуватися приховано у технічних приміщеннях. Осушувачі для басейнів https://osushiteli.ua/uk/dlya-basseinov виготовляють зі стійким корпусом до вологи. Він не боїться прямого потрапляння води.

Компанія Cooper & Hanter виготовляє потужні промислові осушувачі повітря, що розраховані на роботу у приміщеннях площею від 400 квадратних метрів. Продуктивність обладнання в середньому становить 240 літрів на добу.

Поглиначі вологи від Cooper & Hanter: у чому перевага техніки

У житлових приміщеннях, невеликих приватних басейнах та крупних штучних водоймах для тренувань з плавання потрібно підтримувати правильний мікроклімат. Зайва вологість у повітрі сприяє розвитку патогенних бактерій та грибків, які стають причиною захворювань у людей. Тому при покупці осушувача варто перш за все звернути увагу на продуктивність техніки та відгуків користувачів.

Кліматичне обладнання від американського виробника Cooper & Hanter вирізняється з-поміж аналогової обладнання такими характеристиками:

  • довговічною та надійною роботою;
  • наявністю кількох режимів роботи та можливістю регулювання режимів;
  • широким діапазоном робочих температур (від +5 до +42 градуси за Цельсієм);
  • системою безпеки, яка блокує роботу приладу у випадку порушення параметрів роботи;
  • низьким рівнем шуму, незважаючи на режим роботи техніки;
  • економним споживання електроенергії без втрати продуктивності роботи.

Інтернет-магазин Osushiteli.ua є прямим представником виробника Cooper & Hanter в Україні, тому клієнти мають можливість придбати оригінальну техніку за помірними цінами з гарантією (відсутність посередників). Консультанти допоможуть підібрати кліматичну техніку відповідно до потреб покупців.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.