Поради

Ознаки гарної свердловини

“Які ознаки гарної свердловини?” – запитаєте ви. “Їх кілька” – відповімо ми. А саме: наявність якісної пластикової обсадної труби, заглушки для труби, фільтра для свердловини і сітки нержавіючої фільтрувальної. Як вибрати всі ці товари правильно? Читайте до кінця і дізнайтеся відповідь.

Хороша свердловина: головні ознаки

Свердловина буде служити довго тільки в разі якщо спочатку куплені всі потрібні, якісні складові, а саме:

  • пластикова обсадна труба (ПВХ труба). При її виборі головним чином потрібно уточнити для себе, з якого матеріалу вона виготовлена: первинного чи вторинного. Однозначно труба повинна бути з первинної сировини, так як систематичний контакт питної води з трубою з вторинного матеріалу несе шкоду здоров’ю людини. Всього ринок України може запропонувати споживачеві два види труб для використання в харчових цілях: сині та сірі. Як одні так і другі має прекрасні показники герметичності, не бояться навантажень і руху грунту, служать мінімум 40 років, не схильні до корозії або будь-яким забрудненням, при невеликій вазі добре тонуть у воді. Як сині так і сірі ПВХ труби ідеально підходять для буріння свердловин великих (140 мм., 160 мм., 200 мм., 225 мм.) І малих (90 мм., 110 мм., 125 мм.) Діаметрів. Цінова вартість на труби різного діаметру різна і в більшій мірі залежить від товщини стінки виробу.
  • Заглушки для труби. Абсолютно копійчані товар (ціна питання плюс / мінус 200 грн.), Який дозволяє поліпшити експлуатаційні властивості свердловини. Така заглушка поміщається в саму нижню частину труби “відстійник” і повністю закриває дно свердловини. Тобто изощрятся з щебенем, цементом або чимось іншим немає необхідності. Всього існує два види заглушок: без різьблення і з різьбленням. Заглушку без різьблення монтує способом простого забивання її всередину обсадної труби, а різьбову накручують назовні на трубу. Хоч та, хоч друга прекрасно справляються зі своїм завданням закриття труби. Придбати заглушку потрібного діаметру (від 90 мм. До 160 мм.) Можна в спеціалізованому інтернет магазині.
  • Сітка нержавіюча фільтрувальна. Необхідна для виготовлення спеціальної фільтрувальної частини свердловини. Саме завдяки наявності в свердловині фільтра з нержавіючої сталі в водопровід не потрапляють піщані, мулисті або глинисті домішки, а насос служить набагато довше. Сітка нержавіюча фільтрувальна буває двох видів плетіння: тканого галунного. Ткана має осередки більшого діаметру, а галунного – меншого. Сказати яка гірша або яка краще складно, адже вибирати потрібно виходячи не з типу плетіння, ціни або якості, а тільки з типу і розмірів грунтових домішок, які потрібно буде фільтрувати. Маркування сіток, її значення і призначення можна легко знайти в інтернеті. Специфіка монтажу сітки не складна: обсадних труб перфорируют (свердлять дірки), намотують сітку і фільтр готовий до використання. https://giga.in.ua/setka-nergaveika/
  • Фільтр для свердловини. Варіант для тих, хто хоче отримати відразу готову конструкцію, а не виготовляти її самостійно. Один з варіантів такого фільтру – фільтр з нержавіючої сітки, який буде складатися з труби і нержавіючої сітки намотаною заводським методом, що гарантує її максимально щільне прилягання до труби. Другий варіант – фільтр з поліпропіленовим напиленням (намотаною заводським методом синтетичної поліпропіленової ниткою).

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.