Поради

П’ятишаровий гофрокартон: де вигідно купити матеріал

Гофрокартон – це тип картону, який використовують для виготовлення пакувальної продукції, наприклад коробок. Він гарантує захист від пошкоджень, легкий, дешевий. Матеріал складається з декількох шарів паперу та одного хвилястого шару між ними. П’ятишаровий гофрокартон має підвищені характеристики міцності та жорсткості. У каталозі магазину “Коробки онлайн” пакувальний матеріал різної величини.

Якщо міцна упаковка, то п’ятишаровий гофрокартон!

Для упакування товарів можна використовувати різну тару. Але найбільшою популярністю користується паперове впакування. Завдяки властивостям матеріалу їм просто обернути товар навіть нестандартного розміру. Гофрокартон листовий п’ятишаровий найкраще справляється у ролі упаковки для тендітної продукції. У складі кілька шарів звичайних листів та фігурного картону, які скріплені між собою за допомогою спеціального клею. 5-шаровий гофрокартон виготовляють із трьох рівних та двох фігурних листів.

Таке поєднання дає особливі експлуатаційні властивості матеріалу:

  • підвищену міцність;
  • високу амортизацію;
  • стійкість до ударів, падінь;
  • еластичність.

Такий тип матеріалу підходить для упаковки м’ясної продукції, овочів, дрібної та великої побутової техніки та ін. Мінусом гофрокартону вважається те, що він може намокнути та втратити свої властивості.

При виготовленні матеріалу враховують призначення, експлуатаційні навантаження та інші фактори. Для виробництва підходять різні види целюлози, макулатури. Завдяки вторинній переробці сировини вдається зменшити вартість товару. Стандартний колір гофрокартону бурий, але його можуть виготовляти й у білому кольорі (коштує дорожче).

Гофрокартон в роздріб та гуртом від компанії «Коробки онлайн»

Купити гофрокартон на сайті «Коробки онлайн» вигідно логістичним компаніям, перевізниками, інтернет-магазинам та звичайним користувачам, яким необхідно захистити речі під час транспортування. Гофрокартон використовують як захисне покриття меблів, паркету під час ремонтних робіт. Менеджери допомагають визначитися з типом та розміром пакувального матеріалу. Доставка здійснюється по всій території країни. Гнучка цінова політика порадує оптових та постійних покупців. Для швидкої консультації можна залишити номер на сайті. Консультант зв’яжеться у зручний час, щоб допомогти при оформленні замовлення.

Голос Сокальщини на GoogleNews