Поради

Пахо Санто і способи його використання

Пало Санто, або «священне дерево», має ботанічну назву «Bursera graveolens». Воно виростає головним чином на територіях Південної Америки і відноситься до бальзамічних дерев, які користуються популярністю завдяки високому вмісту смол. До цього типу відносяться всім відомі ладан та мирра. Пало Санто зазвичай застосовується як пахощі – причому з цією метою використовують як деревину, так і смолу дерева.

Магічне дерево для очищення та зцілення

Вважається, що Пало-Санто має очищувальну дію на фізичному та енергетичному рівнях. У різних духовних практиках американських шаманів і чаклунів воно використовувалося вигнання злих духів, очищення житла від поганих енергій. Зараз Пало Санто нерідко використовується в студіях йоги та медитації, оскільки за допомогою цього пахощів легко налаштуватися на споглядальний стан.

Варто зазначити, що корінні народи Південної Америки і сьогодні продовжують використовувати священне дерево для різних ритуалів та церемоній. Згідно з легендою, на початку свого існування американський континент був населений незліченною кількістю демонів, для вигнання яких і було створено «священне дерево».

До речі, Пало Санто має ще один приємний бонус: крім того, що за допомогою цього пахощів можна очистити приміщення від негативної енергії, його також часто використовують для захисту від комарів.

Використання як пахощі

Зараз Пало Санто зазвичай застосовується у вигляді паличок, що виділяють приємний аромат. Для обкурювання приміщень паличку необхідно обережно підпалити та одразу ж погасити. Коли полум’я гасне, утворюється дим — і є джерелом приємного деревно-землистого аромату. Палички Пало Санто використовуються у різних приміщеннях: ними можна обкурювати спальню, вітальню, кухню. Концентрація аромату залежить від особистих переваг. Але в цьому відношенні важливо не переборщити і починати використання Пало Санто з невеликої кількості аромату.

Корисні ефекти Пало Санто

У традиційній американській медицині Пало Санто зазвичай використовувався як чаю чи ефірного масла. Вважалося, що «священне дерево» допомагає впоратися з головним болем, застудою, має протигрибкову дію. Також ефірна олія нерідко використовується в ароматерапії, тому що з її допомогою легко досягти розслаблення.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.