Поради

Паперова книга не втрачає популярності

Незважаючи на розвиток технологій та частковий перехід літератури у цифровий формат, паперова книга не втрачає популярності, і, як переконані дослідники, не втратить ніколи. Книгомани обожнюють запах свіжих видань, особливі тактильні відчуття, що дає папір, неперевершені ілюстрації, які розбурхують уяву. Купити книги на будь-який смак просто у видавництва Віват. Книжковий магазин можна швидко знайти за посиланням vivat-book.com.ua. Умови співпраці, інформація про акції та знижки у розділі «Доставка та оплата».

Чим вразить книжковий магазин Віват

Сучасного читача здивувати важко, бо вже написано чимало на різноманітні теми. Проте магазин Vivat надихається труднощами, тому його команда вишукує найцікавіші літературні новинки, розшукує найактуальніші проблеми та пропонує читачам найкращі видання. Серед асортименту книги власного видавництва та інших українських видавництв. Замовити книгу можна у традиційному паперовому форматі та у аудіоформаті. Серед книг класика (українська і світова) та видання сучасних письменників. Кожного року Vivat видає більше ніж триста нових творів, а загальна кількість книг, що бачать світ, сягає мільйонів.

Книги видавництва Віват вразять користувачів, адже видавництво використовує поліграфічні матеріали найвищої якості. В штаті працюють професійні ілюстратори, перекладачі, дизайнері, коректори. Преміальність та художня цінність виданої літератури підтверджується значною кількістю щорічних нагород.

«Читай. Мрій. Дій» разом з Vivat

«Читай. Мрій. Дій» https://vivat-book.com.ua є офіційним гаслом видавництва. Десятки людей щоденно працюють для того, аби діти вчилися мислити, аналізувати, фантазувати, дорослі зуміли віднайти себе та зрозуміти, як вирішити складні питання. Віват входить в трійку найбільших українських видавництв, а співпраця з ним гарантує:

  • Широкий асортимент книг усіх жанрів (більше 4 тис. книг).
  • Літератур усіх напрямків: художня, дитяча, non fiction, наукова, біографії, мемуари тощо.
  • Підтримка співробітників (кол-центр, команда, маркетологів, менеджерів та кур’єрів).
  • Орієнтація на комфорт клієнта: декілька варіантів оплати, безкоштовна доставка при покупці товару від 600 грн.
  • Постійне проведення акцій та розіграшів.
  • Мережа офлайн-магазинів, де можна погортати книги та подивитися на видання «в живу».
  • Інформативний блог про всі книжкові новинки.

Vivat є не лише магазином, а й видавництвом, тому редактори розуміють та відчувають літературу, а, отже, пропонують читачеві найкраще!

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.