Поради

Папір для нотаток та стікери

Блоки паперу для нотаток існують вже кілька десятиліть, і хоча сьогодні ми живемо в «цифровому світі», вони як і раніше є канцелярським приладдям, які необхідно мати в офісах, навчальних закладах і вдома. А замовити їх можна на сайті papero.com.ua.

Клейкі замітки сьогодні випускаються у вигляді блоків самих різних форм, розмірів і кольорів. Офісні співробітники, студенти, домогосподарки і всі інші стверджують, що вони користувалися, і будуть продовжувати застосовувати велику кількість стікерів в майбутньому.

Що таке стікери?

Клейкі нотатки – це невеликі шматочки паперу з смужкою клею на зворотному боці, які є зручним і простим способом залишати замітки і нагадування. Це не постійний клей, він призначений для тимчасового прикріплення заміток до документів і поверхонь. Це означає, що з невеликим зусиллям записку можна прикріпити, легко зняти і використовувати в іншому місці. Клейка смужка не залишає слідів і липкості. Вони добре працюють, оскільки більш індивідуальні і наочні, і відмінно виділяються з навколишнього середовища.

Клейкі замітки зазвичай називаються стікерами. І вони спочатку були квадратними, розміром 76 х 76 см, жовтого кольору і містили 100 аркушів в блоці. В даний час доступні різні кольори, розміри і дизайн. Переваги різних кольорів можуть перетворити будь-який план в наочний посібник, щоб виділити різні області – від роботи і навчання до домашнього господарства.

Ці невеликі листочки паперу мають широкий спектр застосування, в тому числі як:

  • закладки;
  • папір для нотаток;
  • списки справ;
  • тимчасові етикетки;
  • маркування кабелів;
  • нагадування;
  • орігамі;
  • маркування продуктів харчування;
  • розкладу або планування.

Більш незвичайним є використання стікерів як очищувача клавіатури, оскільки маленькі шматочки бруду, які застряють в ній, і їх важко дістати, будуть прилипати до липкою смузі.

Як довго стікери залишаються липкими?

Це буде залежати від середовища, в якій знаходиться стікер після відділення від блоку. Якщо на ньому налипнуло багато пилу та сміття, то він довго не залишатиметься липким. Крім того, чим частіше листочок знімається і прикріплюється до об’єктів, тим менше липким він стає згодом.

Легко зрозуміти чому, ми щодня використовуємо їх, щоб передавати один одному записки і повідомлення. Вони роблять колективну роботу простий і результативною. Вони барвисті і запам’ятовуються, і вони здатні спростити щоденні процеси? Ми пишемо на них списки покупок. Липкі замітки застосовуються на зборах і презентаціях, на уроках і лекціях. Вони прилипають до будь-яких поверхонь.

Потрібна папір для заміток в блоках і стікери? Відвідайте Київський інтернет-магазин канцелярських товарів Papero.

585940996
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.