Поради

Параметри підбору чохлів для салону авто

Чохли на сидіння транспортного засобу купують для виконання різних функцій. Більшість водіїв намагаються захистити заводську оббивку, щоб в майбутньому продати машину дорожче. На вторинному ринку автомобілі з салоном, чий статок близький до ідеального, оцінюються вище. Можна виручити на 15-30% більше від угоди, підсумкова сума підраховується в залежності від марки та моделі машини.

Щоб вибрати авточохли, розглядають різні параметри. Не можна купувати перші-ліпші моделі, оскільки вони не дадуть встановленим вимогам. Потрібно розібратися в характеристиках перед прийняттям рішення.

Купити чохли на автомобільні сидіння зручніше в магазині MARKET.RIA. Тут продаються модельні і універсальні автоаксесуари від виробників. Місцеве виробництво нітрохи не гірше іноземного, тому останнім часом власники транспортних засобів розглядають його.

Головні параметри підбору

Чохли для салонів авто підбирають за характеристиками, щоб підсумкове виріб відповідало вимогам і поняттям зручності. Досвідчені водії рекомендують спочатку встановити вимоги, потім приймати рішення. Тоді асортимент пропозицій вдасться обмежити, щоб вибирати було зручніше і швидше.

товщина

Чим ширше товщина вироби, тим більше механічного напруження воно здатне винести. Але в той же час зменшується зручність установки. Товсті чохли чи не тягнуться, для монтажу зазвичай потрібно демонтувати сидіння. Якщо буде потрібно випрати або почистити ці автомобільні аксесуари, потрібно їхати на СТО або демонтувати крісла самостійно в гаражі при наявності спеціального інструменту.

Товщина не завжди впливає на гідроізоляцію. Це властивість потрібно для того, щоб краплі води або бруду не проникали під матеріал, і не бруднили заводську обшивку сидінь. Щоб поліпшити показники гідроізоляції, потрібно купувати вироби в кілька шарів, один з яких прогумований.

кріплення

Підбираючи автоаксесуари для машини, її власнику обов’язково потрібно враховувати те, наскільки зручно буде користуватися виробом. Від кріплення залежить кілька функцій:

Зручність установки і демонтажу. Деякі елементи кріплення потрібно зчіплювати з використанням додаткового інструменту.
Надійність фіксації. Якщо кріплення погане, виріб буде постійно сповзати і перекошуватися, відкривати заводську обшивку, роблячи її незахищеною.
Надійність захисту. Деякі кріплення виконані неправильно, через що місця з ними погано закривають поверхню сидінь. Відкрита частина починає швидко пошкоджуватися, ситуацію погіршує і саме неправильне кріплення, створюючи додаткову механічну навантаження.

Виробники використовують різні кріплення. Досвідчені водії вважають, що найбільш надійними є металеві чохли з щільними гумовими основами. Металеву поверхню повинні обробляти спеціальним антикорозійним покриттям, щоб виключити утворення іржі, яка залишає характерні сліди на заводський оббивці, знижує міцність кріплення.

Також популярним способом кріплення чохлів в автомобілі є липучка. Вона зручна у використанні, а якщо волокна перестають надійно скріплюватися, можна замінити тільки це кріплення, а не весь чохол.

Досвідчені водії не рекомендують купувати чохли на автомобіль, які закріплюються зав’язками. Процес установки буде незручним, оскільки зав’язувати їх довго. Надійне кріплення забезпечується тільки в разі, якщо зав’язки розташовуються впритул, майже по всій площі чохла.

шов

Чохли на машину повинні виконуватися надійними, деталі після крою необхідно скріплювати спеціальними автомобільними швами. Рядове швейне обладнання не здатна їх виконати, для цього купують спеціальні швейні машинки. Шов входить всередину, буквально зростається з волокнами матеріалу. Тому він гарантовано не розійдеться, навіть коли на поверхню автоаксесуари спрямована серйозне навантаження.

Ціна

Якісні чохли для авто не будуть коштувати мало. Якщо виробник знижує вартість, він економить на матеріалах, обладнанні або інших компонентах, що негативно відбивається на міцності і довговічності експлуатації. Щоб захистити автосидіння, економити не варто. Дорога продукція окупається довгим терміном служби і збереженням початкового стану заводської обшивки.

Чохли також повинні підходити на автосидіння. Тому марку, модель і конструкцію заднього сидіння теж обов’язково враховують при підборі.

Авто чохли в Україні найзручніше купувати в магазині MARKET.RIA. Вигідні ціни, швидка доставка до місця або найближчого пункту самовивозу, прямі поставки від виробників і хороші властивості автоаксесуарів – все це лише мала частина переваг співпраці з даним магазином.

Голос Сокальщини на GoogleNews