Головна / Поради / Парогенератори – як вибрати та що потрібно знати

Парогенератори – як вибрати та що потрібно знати

Звичайні праски уже давно втратили свою актуальність, адже вони дуже не зручні, небезпечні та складні в використанні. Технології запропонували набагато легший спосіб прасування речей на основі відпарювання. Така процедура більш проста та універсальна. Вам лише потрібно провести паровою завісою по тканині і вона набуде свого звичного, рівного вигляду. Тому сьогодні все більшої популярності набувають праски з парогенератором Тефаль.

В чому особливість парогенераторів Tefal?

Парогенератори від Tefal – унікальний та вдосконалений продукт, що пропонує швидке та комфортне прасування. Це не просто парогенератор, це техніка, що спростить Вам життя. Тільки уявіть складки пом’ятого одягу або маленькі деталі на платті. Усе це розпрасувати звичайною праскою практично неможливо. А от парогенератор Tefal зробить усе без будь-яких проблем. Вам потрібна тільки вода. Сучасні парогенератори мають захист від накипу та різноманітні додаткові функції.

Що варто враховувати при виборі парогенератора?

Коли Ви обираєте парогенератор потрібно обов’язково враховувати наступне:

  • Потужність пристрою;
  • Сила парового удару;
  • Режими роботи;
  • Додаткові функції.

Потужність пристрою одна з найважливіших функцій, адже від потужності залежить робота загалом. Чим вища потужність, тим сильніше працює пристрій. Вона вимірюється у Вт і може коливатися від 2400 до 2800Вт.

Сила парового удару може бути від 360 до 500г/хв. Коли сила парового удару більша, Ви зможете швидше розпрасувати речі та справитись навіть з надскладними тканинами.

Режим роботи може бути ручним або автоматичним. Автоматичний варіант буде дорожчим, проте це дуже зручно у використанні.

У кожному парогенераторі є додаткові функції. Вони можуть відрізняться та впливати на ціну. Це може бути автовідключення пристрою, захист від накипу, еко-режим та інше.

Кожен з характеристик парогенераторів впливає на ціну, тому врахуйте при виборі Ваш бюджет та необхідні для Вас функції. Якщо Ви шукаєте більш бюджетний варіант, можна обрати пристрій без додаткових функцій, але з нормальною потужністю. Якщо бюджет для Вас немає обмежень, можна обрати пристрій, який буде самостійно очищуватися та підтримувати еко-режим.

Щоб вирішити усе остаточно, який саме варіант парогенератора обрати, можна поспілкуватися з кваліфікованими консультантами, які знають усі нюанси роботи кожного пристрою. Вони підкажуть Вам усю інформацію та допоможуть обрати оптимальний варіант.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fourteen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!