Поради

Patinahati: професійні музичні інструменти в Україні з доставкою

Для професійних музикантів інструменти мають значення. Завдяки якісним виробам вдасться передати глибину звуку, створити незабутню атмосферу під час живих концертів. Для виступів у ресторанах використовують цифровий рояль, що візуально не відрізняється від класичного.

Особливості та переваги цифрового роялю

Цифровий рояль відноситься до модифікованих музичних інструментів. Він повторює естетику та акустику класичного роялю. Інструменти виготовляють із горизонтальною декою та молоточковим механізмом відтворення звуку. Особливість інструменту в тому, що в його пам’яті зібрані сімпли найкращих музичних партій.

Цифровий рояль є високотехнічним інструментом, який підходить для концертної діяльності, запису в студії, навчання гри на фортепіано. Механіка гри практично не відрізняється від виконання партій на традиційному інструменті. Молоточковий механізм впливає вилучення звуку. Від сили натискання залежить гучність звуку. Цифровий інструмент має педалі.

При всій схожості з класичним роялем цифровий інструмент має унікальні властивості:

  • наявність великої кількості внутрішніх парсетів, які можна розширювати;
  • можливість записувати свою гру без застосування зовнішнього обладнання, що записує;
  • підключення комп’ютера, студійного обладнання до рояля;
  • додаткові функції як синтезатора;
  • можливість підключати навушники;
  • регулювання звуку, яке дозволяє грати практично безшумно.

Цифрові роялі не потребують настроювання. Розмір інструменту не впливає на звучання, тому підбирати рояль варто за власними уподобаннями.

Особливості роботи магазину Patinahati

Інтернет магазин Patinahati пропонує величезний асортимент рідкісних музичних інструментів, якими можна укомплектувати ансамбль, філармонію, театр. Постійні клієнти одержують 15% знижки на всю продукцію. Магазин орієнтується на онлайн-продаж інструментів. Власні склади дозволяють швидко відправляти замовлення, оскільки всі найменування з каталогу є в наявності.

Налаштовані логістичні зв’язки з різними транспортними компаніями дають змогу отримати замовлення в короткий термін. Співробітники компанії пропонують налаштування інструментів. Консультанти допоможуть з вибором інструментів для досвідчених музикантів-початківців. Можлива оплата частинами замовлення (пропозиція від партнера магазину банку Монобанк).

Голос Сокальщини на GoogleNews