Поради

Переобладнання мікроавтобусів і тюнінг

Замовляючи переобладнання мікроавтобусів, деякі водії досі не розуміють до кінця, що саме входить в комплекс робіт по переробці. І коли на етапі обговорення всіх нюансів послуги фахівці озвучують фронт майбутніх робіт не чують серед них заповітного слова «тюнінг», трохи губляться і іноді навіть засмучуються. На ділі приводу для прикрощів немає – якщо автовласник крім зміни цільового призначення свого фургона хоче ще й тюнінгувати його, у професіоналів сфери з компанії Lux Center можна додатково замовити та таку модернізацію транспортного засобу.

Свого часу дуже популярними були телевізійні передачі про американських гаражних майстерень, в яких відбувалася справжня магія. Там, за лічені дні з купи іржавого металу колоритним профі вдавалося створити справжній суперкар, про який мріє кожен автомобіліст. Правда, мало хто замислювався про те, що за кадром проводилася колосальна робота, під час якої, по суті, авто повністю розбиралася, а потім по-новому збиралося з урахуванням нового розробленого проекту.

Спираючись на уявну легкість і простоту, повторити успіх таких шоу в найближчому гаражному кооперативі в Україні тоді намагалися багато. Модернізації піддавалося все: від Жигулів до мотоциклів з колясками. У більшості все маневри за таким вдосконалення транспорту проводились своїми руками. Результат, прогнозовано, був далекий від того, що бачили на екрані ТБ, так як роботи були виконані кустарно. Коли на ринок послуг вийшло переобладнання мікроавтобусів Бердичів, його частково стали плутати зі стайлингом і навіть сьогодні пересічні водії не поділяють для себе ці два поняття.

Класичне переобладнання мікроавтобусів з вантажних у пасажирські не націлені на те, щоб змінити машину зовні до невпізнання. Дана послуга передбачає більше внутрішні зміни автомобіля. Побачити різницю між «було» і «стало» до відкриття дверей в салон часто можна по новим врізаним вікнам в раніше цілісному кузові і по люка на даху, якщо такий встановлювали. В цілому, левова частка робіт припадає на салон.

Фахівці проводять його скління, встановлюють додаткові пасажирські крісла і дивани, одягають їх обраним матеріалом. Так само обшивають текстилем і не тільки інші елементи салону, такі як карт двері, приладову панель, кермо, стіни, підлогу, стелю, багажне відділення і підстельові полки для ручної поклажі, проводять електроніку, ставлять шумо- і віброізоляцію, оснащують мультимедіа та системами клімату за бажанням замовника.

Оформлення тих же сидінь може бути різним – від десь побаченого і збереженого клієнтом дизайну, до його особистих розробок або авторських пропозицій дизайнерів компаній, що спеціалізуються на переобладнанні. Це може бути і сувора класика, і тематичні варіанти оформлення простору.

Різниця понять «тюнінгувати» і «переобладнати» полягає в тому, що переробка на увазі повну перекваліфікацію транспорту і його перехід з розряду вантажного фургона в розряд комфортабельного пасажирського транспорту, а тюнінг – модернізацію автомобіля, надання йому сучасного і модного зовнішнього вигляду без зміни цільового призначення. Тобто, вантажний фургон в даному випадку так і залишиться вантажним, тільки стане більш технічно і естетично досконалим, ніж заводський варіант моделі.

Зміна потужності двигуна, модернізація гальмівної системи, електрики, установка спойлерів і обважень, бамперів, стилістичних колісних дисків, використання таких декоративних рішень, як аквапрінт або аерографія при фарбуванні кузова і т.д. Це і багато іншого прийнято вважати стайл-елементами, які додатково можна замовити професіоналам бердичівського компанії, обумовлюючи з ними майбутнє переобладнання мікроавтобусів.

Якщо ви хочете до переліку послуг, що їх включає переобладнання, додати деякі елементи тюнінгу – звертайтеся в Lux Center. Після співпраці з профі ваш оновлений мікроавтобус нічим не поступатиметься тим стильним і сучасним натертим до блиску автомобілів, які свого часу виїжджали за ворота вищезазначених відомих СТО Америки, більш того, вона буде на всі 100% вашої – індивідуальної, оригінальною, зробленої для вас і під вас.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.