Поради

Переобладнання мікроавтобусів на вантажний фахівцями Автополімеру

Переробка мікроавтобусів і інших вантажних авто під замовлення

Переобладнання автомобілів сьогодні є однією з найпопулярніших послуг. Її виконання варто довірити професіоналам компанії «Автополімер». Переобладнання вантажних авто, здійснене за допомогою наших майстрів, дозволить перетворити стандартні модифікації на ті, що повністю відповідають потребам вашого транспортного засобу. Не завжди вдається купити авто з потрібним функціоналом, але його допускається розширювати.

Пропонуємо переобладнання мікроавтобусів на вантажній і інші коригування, спрямовані на досягнення ефективності, безпеки і комфорту. Також компанія «Автополімер» може додати нових можливостей.

Приклад — переробка салону мікроавтобуса для підвищення місткості, показників вантажопідйомності. Не рідше роботи виконуються для полегшення або спрощення виконуваних завдань.

Переобладнання мікроавтобусів і інших МС

Хочете знати вартість переобладнання автомобіля? Дзвоніть або пишіть нам через форму на сайті. Фахівці дадуть відповіді на ваші питання і виконають розрахунки. Переобладнання автомобілів в Україні — поширена практика, ми маємо досвід і можливість внесення навіть самих непростих коригувань. Компанія «Автополімер» використовує тільки надійне і якісне устаткування, деталі, доповнення, представлені перевіреними виробниками.

Переобладнання вантажних авто може включати:

  • додавання освітлювальних приладів, сигналізації;
  • оновлення оббивки салону, перетяжку крісел;
  • переробку фургона в мікроавтобус для зміни цілей використання;
  • монтаж потрібних систем і точне налаштування кожного пристрою;
  • переобладнання авто в Україні при зміні діяльності компанії, це вигідніше, ніж шукати новий транспорт;
  • монтаж крісел, їх зняття, збільшення кількості місць для пасажирів;
  • переробку бусів для підвищення їх комфорту, естетичності і так далі.

Замовити послуги з переобладнання автомобілів

Щоб замовити переобладнання автомобілів на газ, переробку вантажних авто з потрібними модифікаціями, зв’яжіться з нами в слушний час. Компанія «Автополімер» працює безпосередньо, вартість обмовляється з урахуванням складності і об’єму виконуваних завдань. Можливе переобладнання мікроавтобуса в пасажирський і навпаки, виконання незначних змін або повне перетворення. Фахівці нашої компанії нададуть потрібні для переоформлення документи. Також кожному замовникові дається гарантія.

Голос Сокальщини на GoogleNews