Поради

Переваги електронних ваг

Терези використовують на підприємствах, у галузі торгівлі, на складах, поштових відділеннях та інших об’єктах. Раніше широко застосовувалося механічне устаткування.

Але сьогодні на зміну йому приходять електронні ваги, які мають більше переваг. Вартість такого обладнання трохи вища, але покупець отримує багато додаткових функцій.

Електронні ваги є точним, надійним та довговічним обладнанням. Компанія «Дніпровес» виготовляє обладнання, тому всі бажаючі можуть купити його без націнок від виробника. Наявність моделі, які застосовують на торгових базах, складах, виробництві, магазинах, пропускних пунктах. Крім точності, електронні ваги мають інші переваги:

  • Відсутність людського фактора через помилки, пов’язані з впливом оператора на процес зважування.
  • Можливість проводити вимірювання у зручних одиницях, наприклад в унціях.
  • Наявність ваги з адаптацією під зовнішні умови.
  • Обладнання має невелику вагу та габарити.
  • Можливість підключити ваги до комп’ютера та інтегрувати процес обліковості.
  • Багато додаткових функцій: тарування, друк етикеток, фасування та ін.

Для промислових масштабів «Дніпровес» випускає підлогові та кранові електронні ваги. За допомогою такого обладнання легко проводити процес зважування під час пересування вантажу (на автомобілях). Деякі моделі розроблені з можливістю вбудовуватись у фундамент. Таким чином на виробництві, складах можна вимірювати вантаж у тоннах. Устаткування маркується відповідно до можливостей: стійкість до вологи, пилу, вібрацій та ін.

Скільки коштують електронні ваги

У каталозі інтернет-магазину «Дніпровес» зазначено вартість обладнання, надано технічні характеристики кожної моделі. Клієнтам надається можливість виготовлення ваг за власним проектом з підбором необхідної кількості функціоналу. Вартість обладнання стартує від 1600 грн.

Вся продукція має гарантійний та післягарантійний термін. Співробітники компанії проводять обслуговування обладнання, яке перебуває на гарантії. Для вибору ваги варто переглянути товари в потрібній категорії. З приводу консультацій можна звертатися за номерами телефонів або заповнити форму для зворотного зв’язку. Доставка ваг здійснюється в м. Дніпро та по всіх регіонах країни.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.