Поради

Переваги камери GoPro

Вибираючи екшн камеру, ми можемо розглянути різні варіанти. Багато виробників пропонують якісь свої унікальні варіанти пристроїв для максимально зручного використання. Але один з найкращих варіантів екшн-камер – це пристрої фото- та відеофіксації від Go Pro. Звичайно, є багато інших варіантів, які можна використовувати, але зараз ми поговоримо саме про цей вид камер.

  • Переваги камери GoPro
  • Розміри камери

Вона мініатюрна та акуратна. За розмірами вона трохи більша за сірникову коробку, що дозволяє носити пристрій навіть у кишені. При цьому на сучасних моделях вбудували екран для камери, хоча розмір залишився таким самим.

Багатофункціональність та простота використання

Тут можна вибирати різні параметри, щоб отримати максимально цікаве відео або фото. Але водночас камеру дуже легко налаштувати навіть звичайному користувачеві. Там не потрібні спеціальні знання або довге налаштування техніки. Все зроблено максимально просто та логічно.

Велика кількість універсальних аксесуарів

Існують різні варіанти кріплень для камер GoPro. Ви можете використовувати їх для зйомки домашніх тварин, прогулянок, поїздок на мототранспорті і т.д. Звичайно, спочатку пристрій призначався для зйомок під час активного відпочинку, але це не обмежує нас. Знімати на екшн камеру можна будь-де і все, що ми захочемо.

Вести зйомку можна за будь-яких погодних умов

Захисні бокси дозволяють знімати відео як під час дощу, так і за сонячної погоди. Також з камерою можна занурюватися під воду на 40 м. Це значно розширює можливості використання пристрою та робить його універсальним.

Синхронізація з телефоном

Камеру можна підключити до телефону для того, щоб одразу ж переглядати відзнятий контент, редагувати його та викладати в мережу.

Додатки до камер GoPro

Крім основних елементів, що йдуть у комплекті з камерою, додатково до останніх моделей можна встановлювати знімні модулі. До них відносяться:

1. Модуль об’єктива. Він допомагає збільшити кут охоплення відео та покращити стабілізацію картинки;

2. Медіамодуль. Це спеціальний корпус, на якому встановлений спрямований мікрофон, є вихід під HDMI та роз’єм 3.5, а також додаткові конструкції для підключення світла;

3. Фронтальний модуль-екран. З ним ви зможете побачити себе під час зйомки та краще контролювати весь процес;

4. Світловий модуль для кращого освітлення обличчя у час доби;

Ці модулі допоможуть отримати кращу картинку та використовувати пристрій на професійному рівні. Також можна вибирати різні варіанти конструкцій. З ними простіше використовуватиме камеру. Для цього ви можете вибрати:

Міні-моноподи;
Зовнішню рукоятку-акумулятор;
Бокс-поплавець;
Кріплення для рота;
Ручки;
Кріплення на груди;
Кріплення на кермо;
Фіксатор на голову чи шолом;
Присоски;
Кріплення із магнітним елементом тощо.

Таким чином, камеру можна закріпити в будь-якому зручному місці, щоб її було максимально практично використовувати. Якщо використовувати кілька камер, то під час монтування відео можна вибирати різні ракурси. Саме для цього допоможе використання різних видів кріплення, щоб краще та простіше розміщувати камеру там, де вам потрібно.

Завдяки всім доповненням, камери GoPro стають зручними у використанні та багатофункціональними. При правильному налаштуванні пристрою ви отримаєте максимально приємний результат. З нею ви зможете вести зйомку навіть у екстремальних ситуаціях.

Голос Сокальщини на GoogleNews