Поради

Переваги керамічної черепиці

Існує декілька видів покрівельних матеріалів. Щоби було легше визначитися з тим, який саме вибрати, бажано ознайомитися з їхніми особливостями. Пропонуємо дізнатися про найбільш популярний варіант, перевірений часом – керамічну черепицю. Її можна встановлювати на всі типи даху (за умови дотримання мінімального кута нахилу, зазначеного виробником). Якщо вас цікавить керамічна черепиця купити її можна зручно онлайн на сайті Комплекс Дах.

Будівельна традиція

Керамічна черепиця – один із найдавніших покрівельних матеріалів. Обпалену глиняну черепицю клали на дахи будівель ще давні римляни. Відтоді вона займає унікальні позиції в європейській архітектурі, а інші покрівельні матеріали сьогодні імітують її форму. Якщо ви хочете отримати якісну керамічну черепицю, варто звернутися до компанії Комплекс Дах у Львові. Вона ексклюзивно представляє багато торгових марок, які вважаються лідерами в Європі.

Завдяки своєму місцю в історії будівництва, кераміка є найкращим покрівельним матеріалом для:

  • дахів будинків у традиційному стилі;

  • будівель, розташованих серед старих споруд;

  • у випадку реконструкції історичних будівель.

Традиція використання керамічної плитки – це певна гарантія понад тисячу років, завдяки якій цей якісний матеріал також охоче використовується в багатьох сучасних проєктах.

Які переваги у керамічної черепиці?

  • Акустична ізоляція

Керамічна черепиця класифікується як важка покрівля. Через значну вагу її неможливо легко змусити вібрувати, і тому вона забезпечує дуже хороший захист від зовнішніх шумів. Це особливо важливо, якщо горище будинку – це підсобна зона, в якій є спальня чи дитяча кімната. Без належної акустичної ізоляції (придушення шуму) звуки, що виникають від опадів, значно знижують комфорт проживання.

  • Термоізоляція

Через свою вагу черепиця також забезпечує хороший рівень теплоізоляції. Це проявляється у двох особливостях: взимку черепиця повільно виділяє тепло, тому нагріте повітря не виходить крізь дах, а мешканці несуть менше витрат на опалення. З іншого боку влітку, коли зовнішня температура висока, черепиця повільно нагрівається, тому на горищі не спекотно. Виходить, що вона зменшує тепловіддачу зсередини будинку назовні й навпаки, і тим самим забезпечує стабільну температуру в приміщеннях незалежно від пори року.

  • Природні матеріали

Обпалена глиняна кераміка – найбільш екологічне покриття. Така черепиця – це повністю природний матеріал, який не містить хімічних барвників, металів і інших штучних елементів. Як результат, кераміка забезпечує здоровий мікроклімат у будівлях, які нею покриті. Це дуже важливо, якщо порівнювати з азбестовим дахом.

  • Довговічність

З усіх видів покрівельних матеріалів кераміка вважається найбільш довговічною. Гарантія на черепицю може поширюватися на 30 років. Взагалі за підрахунками вона прослужить на даху до 150 років. І хоча ймовірно, що за цей час покрівля матиме патину, вона збереже функціональність і добре захистить дах.

  • Для (майже) всіх типів даху

Щоб керамічна черепиця виконала свою роль найкращим чином, слід вибирати її тип для конкретного проєкту. Наприклад, односхилі дахи потрібно буде обробити односкатною черепицею. А для дахів зі складною формою чи структурними елементами, такими як вічко, слід використовувати черепицю невеликого розміру.

Через ці переваги все більше людей замовляють для покрівлі саме керамічну черепицю. Бажаємо вдалого вибору!

65981607
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.