Поради

Переваги керамічних обігрівачів

Більшості наших громадян знайома ситуація, коли за центральне опалення доводиться платити космічні суми, а в будинку все одно холодно

А ось в деяких квартирах необхідно відкривати вікна взимку, інакше можна задихнутися, але найгірше в цьому, що не можна регулювати температуру опалення. Позбутися від таких проблем допоможуть обігрівачі керамічні від українського виробника «Кам-Ін». У каталозі на сайті https://kamin-hot.com.ua/ представлено обладнання, яке є в наявності.

Керамічні нагрівачі працюють від електромережі. Всередині знаходиться нагрівальний елемент, який передає тепло на керамічну пластину. Таким чином прилад швидко нагріває приміщення до комфортної температури. Важливо врахувати, що такий тип нагрівального обладнання абсолютно безпечний: навіть якщо доторкнутися до поверхні, не залишиться опіку. Тому сім’ї, у яких є діти і домашні вихованці, можуть не турбуватися про них.

Керамічні обігрівачі можна встановлювати в будь-яких приміщеннях: вітальні, спальні, дитячої, ванній кімнаті. Для ванних компанія «Кам-Ін» пропонує обладнання з полотенцесушителем. Залежно від площі приміщення, можна встановлювати кілька обігрівачів. Такий тип опалення не впливає на якість повітря, оскільки не спалює пил і кисень. Робота пристрою нагадує дію сонячного світла.

Як перейти на економне опалення

Компанія «Кам-Ін» пропонує установку на економне опалення за 2 тижні, забезпечуючи перехід на індивідуальну систему опалення. Проект на установку такої системи не знадобитися. На сайті представлені приклади монтування обладнання, які вже виконала компанія, також можна ознайомитися з відгуками клієнтів. Звернувшись за послугами в «Кам-Ін», клієнти отримують:

  • Виконання робіт під ключ, включно з поданням пакету документів.
  • Економію в 7,5 разів у порівнянні з іншими системами автономного опалення.
  • Простий монтаж без необхідності перепланування, подальшого ремонту приміщення.
  • Устаткування, виготовлене в відповідно до міжнародних норм.

Встановивши автономну систему опалення, вдасться економити на платежах до 50%. Гарантія на обладнання складає 5 років, а загальний термін роботи керамічних обігрівачів тривати 30 років. Замовити безкоштовний розрахунок і безкоштовну консультацію можна на сайті, заповнивши коротку заявку. Оплатити за установку можна готівкою, безготівковим способом, оформити кредит або розстрочку на послугу без переплат.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.