Поради

Переваги корми Hills – повноцінного раціону для кішки

Корм для кішок Hills вперше був розроблений у другій половині двадцятого століття ветеринаром Марком Морісом. Він виявив чітку послідовність між раціоном кішок, їх загальним станом і тривалістю життя, і створив особливий корм. Фірма почала свою діяльність в 1948 році, і з тих пір у всьому світі популярний корм для кішок Hills. На даний момент Хіллс виготовляється на виробництвах в Голландії та Сполучених Штатах Америки.

З тих часів в арсеналі фабрики Хіллс з’явилися різноманітні раціони для кішок, і зараз тварин будь-якого віку можуть отримати як повноцінне, так і оздоровчий дієтичне харчування – виробник Хіллс потурбувався про це.

Придбати для кішки живильний повноцінний раціон Hills, який пропонує наш інтернет магазин зоомагазин, найкраще рішення. Оскільки ви можете не тільки урізноманітнити харчування, набуваючи різні різновиди сухих складів, а й доповнити раціон делікатесними вологими продуктами – смачними і ароматними. Таке доповнення позитивно відобразитися на апетиті і настрої вихованця. А спеціально прорахована поживна цінність всіх різновидів харчування Хіллс не дозволить тварині набрати зайву вагу.

Корм для кішок Hills хороший тим, що задовольняє всі потреби тварини в вітамінах та мікроелементах. Харчування Хіллс супер преміум категорія виділяється багатим і різноманітним складом, який включає м’ясо, овочі та природні вітамінні компоненти.

Меню для кішки супер преміум категорія містить не менше сорока відсотків протеїнів, переважна частина яких тваринного походження. Завдяки рослинним компонентам харчування Хіллс насичується вуглеводами – енергетичним ресурсом клітковиною, яка потрібна для злагодженої роботи шлунково-кишкового тракту, мінеральними речовинами, що забезпечують нормальне функціонування всіх систем, і вітамінними комплексами.

Раціон «Хіллс» підійде для щоденного мене і подарує вашому вихованцеві відмінні настрій і неперевершений зовнішній вигляд. Ви зможете підібрати для своєї кішки раціон:

  • з куркою;
  • з ягням;
  • з тунцем;
  • з домашньою птицею;
  • з лососем і ін.

Виробник «Хіллс» випускає також харчування для кошенят, дорослих і літніх котів, при розробці рецептури яких бралися до уваги вікові потреби тварин. Також важливо згадати про лікувальну серії раціонів для кішок. Годувати тварину таким харчуванням потрібно виключно після консультації з фахівцем.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.