Поради

Переваги окулярів нічного бачення

Якщо ви зібралися на нічне полювання, то вам дуже допоможуть у цьому цікавому занятті окуляри нічного бачення. На відміну від класичного приладу, вони не займуть ваших рук, що не обмежать рухів, дозволять бути більш мобільними. Адже швидка реакція в спорті і полюванні – понад усе. А для того, щоб не тільки помітити мета, але і вчасно натиснути на курок, необхідно звільнити свої руки від сторонніх предметів.

Що собою являють окуляри нічного бачення

Отже, що ж таке окуляри нічного бачення? Це прилад у вигляді монокля або бінокля, який має поліпшити розпізнавання об’єктів в темну пору доби. Окуляри збільшують інтенсивність залишкового світіння. Темні ділянки освітлюються штучним чином, в результаті навіть непроглядна темрява перетворюється в сірі сутінки.

Найбільш часто окуляри нічного бачення використовуються в розвідці, при обстеженні темних печер туристами, в караулі чи дозорі. Ідеальні як для промислового, так і побутового застосування.

Види і особливості

В інтернет-магазині opticstore.com.ua ви зможете придбати оптику від найбільш відомих світових виробників за найдоступнішою ціною. Купувати вигідніше вам допоможуть акції і знижки, а також бонусна програма для постійних клієнтів.

Залежно від набору технічних характеристик, призначення і функціональності, окуляри нічного бачення діляться на три види по своїй ціновій категорії:

  • Доступні.
  • Середні.
  • Елітні.

Доступні за ціною відносяться до побутового класу. Їх недоліком можна назвати лише відсутність функції збільшення картинки. Прилади при цьому відмінно впораються з основними завданнями на полюванні, в охороні, в військовій справі.

Моделі середнього класу оснащені сучасним електро-оптичним перетворювачем. Мають поліпшену комплектацію. Відрізняються функціональністю, забезпечують якісне зображення. Навіть в непроглядній пітьмі такий прилад дозволить вам побачити навколишні вас предмети. Залежно від моделі, можуть бути оснащені знімним об’єктивом.

Елітні окуляри виготовляються спеціально для застосування в авіації. Їх використовують пілоти вертольотів. Складаються вони з системи кріплення на шолом і бінокля. Апарат не тільки дозволяє пілоту вести спостереження за місцевістю в нічний час, а й дає стежити за показниками датчиків на приладовій панелі. Має оптику останнього третього покоління, яка здатна збільшувати зображення в десятки разів.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.