Поради

Переваги пальово-гвинтового фундаменту

Правильно встановлений фундамент — гарантія безпеки та надійності вашого будинку. З практики очевидно, що помилки, допущені під час будівництва або експлуатації, є причинами виникнення тріщин і обвалень стін, перекосів і осідання будинку. Особливо, якщо ґрунт, на якому будують будинок — проблемний. До таких видів ґрунту можна віднести: піщаний, торф’яний, глинистий. Встановлення на такій землі стрічкового фундаменту загрожує проблемами в майбутньому. Пальово-гвинтовий фундамент вирішуватиме це завдання.

Монтаж палів для фундаменту

Вважається, що сваї для фундаменту можна встановити самостійно і це насправді так. Для його встановлення не буде потрібно великих трудовитрат і часу, а відповідно, і великого бюджету. Фундамент встановлюється вручну або за допомогою спеціального інструменту для загвинчування паль.

Яке саме вам знадобиться обладнання, залежить від масштабу вашої споруди, проєктного плану та виду паль по діаметру й обраній довжині. Для невеликих будівель можна обійтися ручними інструментами, а ось для зведення будинку вам точно знадобиться технічне обладнання.

Для початку вам потрібно буде виявити всі параметри та визначити місце встановлення паль. До початку робіт виявити місця, де закладений трубопровід і кабелі за допомогою спеціального обладнання, щоб не завдати шкоди. Встановлення пальового фундаменту в щільній забудові з насиченою системою комунікацій є однією з переваг цього методу.

Далі, місця для паль позначаються кілочками, потім підготовляються приямки або буряться невеликі свердловини. Одній людині встановити палі навіть для невеликої будови не вдасться, мінімальна кількість робітників — два, для більших об’єктів і роботи на складному ґрунті — мінімум чотири плюс професійне обладнання. З цим питанням можна звернутися до Ефектбуд. Важливою умовою для вкручування палі є дотримання її вертикального положення.

Переваги

До основних переваг пальово-гвинтового фундаменту можна віднести таке:

  • Можливість встановити фундамент навіть у місцях із розвиненою інфраструктурою та при збереженні природного ландшафту.
  • Відсутність необхідності в проведенні земельних робіт.
  • Встановлення фундаменту на проблемному ґрунті з гарантією стійкості та довговічності споруди.
  • Економія бюджету.
  • Швидкий монтаж.
  • Сейсмостійкість.
  • Можливість встановлення фундаменту на місцевості з перепадами висот.
  • Можливість самостійного встановлення фундаменту для малих споруд.

Після встановлення, палі готові до заявленого на них навантаження. Такий фундамент на гвинтових палях універсальний, тож в майбутньому можна виконати прибудову.

Усі вищевказані переваги цього методу спорудження фундаменту виводять його на перший план серед популярних видів фундаменту.

Голос Сокальщини на GoogleNews