Поради

Переваги підгузків Merries

Підібрати підходящі одноразові або багаторазові підгузки для своєї дитини досить складно. Доводиться вивчати особливості різних виробників, як зробити вибір на користь конкретного варіанта. Особливе місце в цьому випадку займають підгузки Merries, що випускаються у Японії. Проведені дослідження та активне впровадження інноваційних розробок дозволили компанії досягти високої якості продукції, що реалізується. Пропонуємо познайомитися з основними перевагами та відмінними рисами.

Переваги

Відсутність відмінних рис у порівнянні з продукцією конкурентів може здатися тільки на перший погляд. Насправді підгузки Merries відрізняються за кількістю шарів та складом використовуваних матеріалів. Вони містяться:

· Неткані матеріали, в якості яких виступає переважно поліестер, поліолефін;

· Абсорбенти, що володіють досить великою поглинаючою здатністю;

· Целюлозу;

· Папір;

· натуральна бавовна;

· Клейовий склад;

· Поліуретан.

Перелічені матеріали та продумане виконання дозволяють виключити перебіг під час сну та активних рухів.

Підгузки мають гарний дизайн з ненав’язливим малюнком спереду у поясі. Завдяки спеціальній гумці виріб комфортно сідати на тілі дитини. Застібки-липучки допускають багаторазове застібання-розстібання, залишаючись м’якими і не викликаючи подразнення шкіри.

Спеціальна індикаторна смужка, що проходить по всій довжині підгузника, допомагає батькам контролювати ступінь його заповнення. Завдяки подвійним резиночкам вдається уникнути протікання без передавлення навіть пухких ніжок.

Виробники пропонують класичні підгузки та у формі трусиків. Розмірний ряд допомагає підібрати потрібний варіант для дитини з різною комплекцією.

Особливості

Кожен виріб складається з трьох шарів:

· Зовнішній визнаний не допустити протікання;

· Середній забезпечує рівномірний розподіл вологи, що надійшла, по всій поверхні;

· Внутрішній безпосередньо контактує зі шкірою малюка, оперативно поглинаючи вологу.

Всі три шари виконуються з повітропроникних матеріалів. Це дозволяє уникнути парникового ефекту та викликати почуття дискомфорту у малюка. Навіть після тривалого використання підгузків Merries можна не побоюватися появи попрілостей або роздратування. Шкіра залишається сухою.

Домогтися цього допомагає виконання виробів. Внутрішній шар виконує рифлений. Такий підхід допомагає зменшити фактичну площу контакту між підгузником та шкірою малюка вдвічі. При виборі матеріалу для внутрішнього шару виробник зміг не тільки досягти рівномірного розподілу рідини без утворення характерних грудок, але миттєвого пропуску випарів назовні. Через зовнішній шар не протікає рідина, але добре відводиться тепло.

Адсорбуючий шар містить рослинні екстракти. Такий підхід допомагає не тільки швидко вбрати рідину, але й забезпечує догляд ніжної шкіри немовляти. Можна не побоюватися появи подразнення та інших негативних явищ.317207687

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.