Поради

Переваги співпраці з компанією KIT Group

Обмін валют став невід’ємною частиною кожного жителя України. Робота за кордоном, подорожі, відрядження, покупка нерухомості в інших країнах призводить до того, що українці мають потребу купувати і продавати валюту набагато частіше, ніж кілька десятиліть тому

Важливо знайти надійного партнера для таких операцій. Компанія KIT Group пропонує вигідний курс купівлі і продажу валюти, широкий спектр додаткових послуг. На офіційному сайті https://obmen.dp.ua просто стежити за курсом, замовити необхідну суму для операцій.

Українці змінюють валюту з кількох причин, але якими б вони не були, і хоч би якою була сума операції, важливо знайти надійний обмінний пункт для співпраці. Незважаючи на те, що спекулянти можуть пропонувати більш вигідний курс, вони не можуть запропонувати безпеку покупцеві. Компанія KIT Group пропонує надійні операції: клієнти можуть спокійно перерахувати суму в кабінках, які закриваються, замовити супровід до транспорту, забронювати необхідну суму, заморозити вигідний для себе курс валют на одну годину, звернувшись по телефону в контактний центр.

Але це не єдині переваги обслуговування в KIT Group. Фізичні особи отримують можливість:

  • Проводити операції з широким спектром валют.
  • Продавати старі купюри, які відмовляються приймати банки.
  • Перевіряти валюту, отриману від інших установ, на справжність.
  • Розмінювати гроші покупюрно.
  • Обслуговуватися цілодобово.

У місті Дніпро розташована широка мережа обмінних пунктів, тому знайти відділення не складе труднощів. На сайті можна побачити розташування всіх пунктів на карті міста.

Можливості сайту компанії KIT Group

Компанія KIT Group працює з широким переліком валют. Особливо затребувані євро. Курс євро в м Дніпро просто перевіряти в розділі «Курси валют». За допомогою калькулятора можна порахувати, скільки вдасться отримати гривень за продаж євро. КІТ Груп пропонує оптові ціни на валюту, починаючи від 500 доларів США (або еквівалент в іншій валюті).

Курс злотого в Дніпрі також просто дізнатися в цьому розділі. За допомогою статистики можна перевіряти динаміку валюти за останній місяць. Люди, які часто їздять до Польщі або отримують зарплату в злотих, можуть скористатися опцією «Стежити за змінами». Знадобитися вказати свою контактну електронну пошту, і компанія зможе надсилати свіжу інформацію про зміни в коливанні курсу.

Підписка в телеграм дозволяє дізнаватися всі останні новини про іноземну валюту.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.