Поради

Переваги системи опалення «тепла підлога»

Жителі нашої країни часто вважають за краще встановлювати в будинках і квартирах систему опалення «тепла підлога»

Вона ґрунтується на принципі обігріву приміщення від тепла, яке поширюється від низу до верху. Такий спосіб опалення може бути основним або додатковим. Сьогодні найбільш популярні водяна і електрична система обігріву. Компанія СТЕЛ займається виготовленням і установкою теплих підлог в Україні. Отримати консультацію можна на сайті https://stel.net.ua/.

Останнім часом люди масово почали шукати альтернативу застарілої неефективної системи централізованого опалення. Часто сума в платіжках завищена, а взимку все одно доводилося використовувати додаткові джерела обігріву. Тепла підлога допоможе позбутися від таких неприємностей, оскільки має багато переваг:

  • Комфортне розподілу тепла знизу вгору, яке правильне для людського організму. Коли ноги знаходяться в теплі, все перебуває в комфортних умовах, а голова зберігає ясність.
  • Плавний нагрівання повітря без протягів, потоків повітря. Такий мікроклімат корисний для людей, які страждають хворобами дихальних шляхів.
  • Економія коштів: інші види опалення коштують дорожче. За рахунок того, що комфортна температура для людського тіла знаходиться на рівні перебування людини, немає необхідності додатково опалювати приміщення.
  • Економія місця в будинку. Систему опалення не видно, немає потреби встановлювати батареї, які забирають вільний простір.
  • Доступна вартість, простота монтажу, легкість в управлінні.

Компанія СТЕЛ пропонує встановити теплу підлогу https://stel.net.ua/brand/flex трьох видів: нагрівальна плівка, нагрівальні мати, нагрівальний кабель.

Чому варто купити теплу підлогу від СТЕЛ

Система опалення ставитися до тих покупок, які роблять раз на кілька десятків років, тому важливо знайти надійного виробника. Фахівці компанії пропонують:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, підбір системи під потреби замовника, пошук оптимального рішення для обігріву приміщення.
  • Гарантія якості продукції і довгий термін експлуатації обладнання.
  • У штаті працюють професіонали, які розбираються у всіх тонкощах установки систем.
  • Швидке виконання замовлень завдяки власним складу продукції. Оперативна відправка обладнання в регіони впродовж 24 годин.
  • Поставки без посередників, доступна вартість послуг.

Купити тепла підлога за вигідною вартості в компанії СТЕЛ просто, якщо підписатися на сторінку. Таким чином можна дізнаватися про додаткові знижки на товар.

751349759
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.